S

SRL PRB & FILS

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0898.885.241
Maatschappelijke zetelSeneffe
Opgericht2008
Personeel1,5 VTE
Vestigingen1 vestigingen
S
Productuniversum
43.910 · Metselwerk

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
152,2 k€
+262 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
41,1 k€
Positief resultaat
Personeel
1,5 VTE
1 tot 4 werknemers
Vestigingen
1
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Metselwerk (43910)Bouwrijp maken van terreinen (43120)Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte (46321)Bouw van andere civieltechnische werken, neg (42990)Bouw van autowegen en andere wegen (42110)Slopen (43110)

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Seneffe

Rivage de Buisseret 50, 7181 Seneffe

Seneffe

Rivage de Buisseret 46, 7181 Seneffe

Vestigingseenheid 2.177.330.195 · Sinds 2009-04-08

Activiteiten van deze vestiging

39
43.910 · Metselwerk4335002 · Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg43.990 · Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg10.111 · Activiteiten van slachthuizen46.322 · Groothandel in vlees van wild en van gevogelte81.220 · Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging4335001 · Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden42.130 · Bouw van bruggen en tunnels
Toon de 31 andere
41.001 · Algemene bouw van residentiële gebouwen43.120 · Bouwrijp maken van terreinen4312005 · Ruimen van bouwterreinen8130001 · Snoeien van bomen en heggen46.321 · Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte42.110 · Bouw van autowegen en andere wegen42.990 · Bouw van andere civieltechnische werken, neg10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels8130002 · Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden42.220 · Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie10.130 · Vervaardiging van producten van vlees of van vlees van gevogelte4312001 · Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven46.831 · Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment4399003 · Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms8122011 · Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz41.003 · Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen47.521 · Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)01.620 · Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt43.130 · Proefboren en boren43.350 · Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen4399004 · Verhuur van machines voor de bouwnijverheid met bedieningspersoneel0148007 · Fokken van andere dieren, neg43.110 · Slopen81.210 · Algemene reiniging van gebouwen47.222 · Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte4342901 · Bouwen van funderingen, inclusief heien41.002 · Algemene bouw van kantoorgebouwen42.219 · Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg47.221 · Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte81.100 · Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen42.212 · Bouw van rioleringen

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Meer zienBoekjaar 2024
Totaal activa301,5 k€+95 %
Eigen vermogen79,4 k€+107 %
Schulden222,1 k€+91 %
Cash29,5 k€+20 %
Solvabiliteit26 %+4 %
Liquiditeit0.81-16 %
ROE52 %-17 %
Klantentermijn130 d-12 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge152,2 k€42,0 k€
+262 %
Nettowinst41,1 k€24,0 k€
+71 %
Eigen vermogen79,4 k€38,3 k€
+107 %
Schulden222,1 k€116,2 k€
+91 %
Cash29,5 k€24,5 k€
+20 %

Team en sleutelcontacten

Mandatarissen, wettelijke vertegenwoordiger en link naar de fiche.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Sleutelregistratie

43.910 · Metselwerk

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Contactgegevens

Telefoon en e-mail van de website of Google.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Team

Personen geïdentificeerd op de website van het bedrijf.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Gebeurtenissen

Samenvatting, status en brondocument.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Voor kandidaten

Deze fiche is voor recruiters. Vacatures voor kandidaten staan op ilovemy.jobs.
Bekijk vacatures voor kandidaten op ilovemy.jobs

Jobs gevonden

Interne vacatures en klantopdrachten gevonden op de site.

Geen jobs gevonden voor het moment

Werkgever

Personeelsbestand en HR-lezing, vóór de vacatures.
Opgericht

2008

Vestigingen

1 vestigingen

Evolutie van het personeel

Nog geen VTE-reeks over meerdere boekjaren.

Verdeling man / vrouw

Geen man/vrouw-verdeling gepubliceerd voor dit boekjaar.

Voltijds / deeltijds

Geen voltijds/deeltijds-verdeling geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Kader / bedienden / arbeiders / andere

Geen verdeling per beroepscategorie geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Uitzendkrachten / vast personeel

Niet geëxtraheerd uit de sociale balans. De gepubliceerde VTE is het ingeschreven personeel van het bedrijf, niet de mensen op opdracht.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Werkplekken

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Seneffe

Rivage de Buisseret 50, 7181 Seneffe

Seneffe

Rivage de Buisseret 46, 7181 Seneffe

Vestigingseenheid 2.177.330.195 · Sinds 2009-04-08

Activiteiten van deze vestiging

39
43.910 · Metselwerk4335002 · Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg43.990 · Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg10.111 · Activiteiten van slachthuizen46.322 · Groothandel in vlees van wild en van gevogelte81.220 · Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging4335001 · Reinigen van nieuwe gebouwen na beëindiging van de bouwwerkzaamheden42.130 · Bouw van bruggen en tunnels
Toon de 31 andere
41.001 · Algemene bouw van residentiële gebouwen43.120 · Bouwrijp maken van terreinen4312005 · Ruimen van bouwterreinen8130001 · Snoeien van bomen en heggen46.321 · Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte42.110 · Bouw van autowegen en andere wegen42.990 · Bouw van andere civieltechnische werken, neg10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels8130002 · Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden42.220 · Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie10.130 · Vervaardiging van producten van vlees of van vlees van gevogelte4312001 · Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven46.831 · Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment4399003 · Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms8122011 · Gevelreiniging door middel van zandstralen, met behulp van stoom, enz41.003 · Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen47.521 · Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)01.620 · Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt43.130 · Proefboren en boren43.350 · Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen4399004 · Verhuur van machines voor de bouwnijverheid met bedieningspersoneel0148007 · Fokken van andere dieren, neg43.110 · Slopen81.210 · Algemene reiniging van gebouwen47.222 · Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte4342901 · Bouwen van funderingen, inclusief heien41.002 · Algemene bouw van kantoorgebouwen42.219 · Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg47.221 · Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte81.100 · Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen42.212 · Bouw van rioleringen

Bron KBO

Jobs

Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0

Contacten

Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.

Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa301,5 k€+95 %
Eigen vermogen79,4 k€+107 %
Schulden222,1 k€+91 %
Cash29,5 k€+20 %
Solvabiliteit26 %+4 %
Liquiditeit0.81-16 %
ROE52 %-17 %
Klantentermijn130 d-12 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge152,2 k€42,0 k€
+262 %
Nettowinst41,1 k€24,0 k€
+71 %
Eigen vermogen79,4 k€38,3 k€
+107 %
Schulden222,1 k€116,2 k€
+91 %
Cash29,5 k€24,5 k€
+20 %

Gedetailleerde financiële analyse

Evolutie, ratio’s en lectuur van de opgehaalde boekjaren.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel