Niet ingevuld
V
Vétérinaires Dieu & Collaborateurs
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0728.581.747
V
Productuniversum
75.000 · Veterinaire diensten
75.000 · Veterinaire diensten
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2023
49,2 k€
+16 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2023
-9,0 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
18
18 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 18
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · HannutRue de Huy 100 4280 Hannut · 2019-07-01
AthRue des Prés du Roy 13 7800 Ath · 2019-11-19
NamurChaussée de Louvain(BU) 485 5004 Namur · 2019-11-19
EtterbeekKoningsveldstraat 145 1040 Etterbeek · 2020-10-01
GemblouxChaussée de Charleroi 46 bus A 5030 Gembloux · 2020-10-31
BrusselAmbiorixsquare 23 1000 Brussel · 2020-09-01
WanzeChaussée de Waremme(ANT) 181 4520 Wanze · 2021-01-30
MonsRue de Frameries (C.) 503 7033 Mons · 2021-02-27
EstinnesBarrière d'Aubreux(ROUV) 4 7120 Estinnes · 2021-02-27
GanshorenJetteselaan 337 1083 Ganshoren · 2021-05-31
IncourtChaussée de Namur 83A 1315 Incourt · 2021-10-01
SombreffeChaussée de Gembloux, Tong. 30 5140 Sombreffe · 2022-06-01
ChimayRue des Templiers(FOR) 6 6464 Chimay · 2022-09-01
OupeyeRue Visé-Voie 66 4680 Oupeye · 2025-04-01
AnsRue des Français 283 4430 Ans · 2025-04-01
SeraingRue de la Station 81 4101 Seraing · 2025-04-01
HerstalRue du Crucifix 7 bus R 4040 Herstal · 2025-04-01
ElseneGen.Dossin de St.Georgeslaan 16 1050 Elsene · 2026-02-02
Zetel Vestigingen 18 · 18 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa4106,9 k€+120 %
Eigen vermogen-11,3 k€-401 %
Schulden4118,2 k€+121 %
Cash9,4 k€-41 %
Solvabiliteit0 %—
Liquiditeit0.990 %
ROE80 %+2767 %
Klantentermijn68 d+143 %
Twee laatste boekjaren
| 2023 | 2022 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 49,2 k€ | 42,3 k€ | +16 % |
| Nettowinst | -9,0 k€ | 6,5 k€ | -239 % |
| Totaal activa | 4106,9 k€ | 1864,7 k€ | +120 % |
| Eigen vermogen | -11,3 k€ | -2,3 k€ | -401 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · HannutRue de Huy 100 4280 Hannut · 2019-07-01
AthRue des Prés du Roy 13 7800 Ath · 2019-11-19
NamurChaussée de Louvain(BU) 485 5004 Namur · 2019-11-19
EtterbeekKoningsveldstraat 145 1040 Etterbeek · 2020-10-01
GemblouxChaussée de Charleroi 46 bus A 5030 Gembloux · 2020-10-31
BrusselAmbiorixsquare 23 1000 Brussel · 2020-09-01
WanzeChaussée de Waremme(ANT) 181 4520 Wanze · 2021-01-30
MonsRue de Frameries (C.) 503 7033 Mons · 2021-02-27
EstinnesBarrière d'Aubreux(ROUV) 4 7120 Estinnes · 2021-02-27
GanshorenJetteselaan 337 1083 Ganshoren · 2021-05-31
IncourtChaussée de Namur 83A 1315 Incourt · 2021-10-01
SombreffeChaussée de Gembloux, Tong. 30 5140 Sombreffe · 2022-06-01
ChimayRue des Templiers(FOR) 6 6464 Chimay · 2022-09-01
OupeyeRue Visé-Voie 66 4680 Oupeye · 2025-04-01
AnsRue des Français 283 4430 Ans · 2025-04-01
SeraingRue de la Station 81 4101 Seraing · 2025-04-01
HerstalRue du Crucifix 7 bus R 4040 Herstal · 2025-04-01
ElseneGen.Dossin de St.Georgeslaan 16 1050 Elsene · 2026-02-02
Zetel Vestigingen 18 · 18 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa4106,9 k€+120 %
Eigen vermogen-11,3 k€-401 %
Schulden4118,2 k€+121 %
Cash9,4 k€-41 %
Solvabiliteit0 %—
Liquiditeit0.990 %
ROE80 %+2767 %
Klantentermijn68 d+143 %
Twee laatste boekjaren
| 2023 | 2022 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 49,2 k€ | 42,3 k€ | +16 % |
| Nettowinst | -9,0 k€ | 6,5 k€ | -239 % |
| Totaal activa | 4106,9 k€ | 1864,7 k€ | +120 % |
| Eigen vermogen | -11,3 k€ | -2,3 k€ | -401 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
