Niet ingevuld
A
API RESTAURATION
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0458.608.674
A
Productuniversum
56.220 · Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
56.220 · Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
3,2 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
13
10 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 13
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue des Sandrinettes 32 7033 Mons · 2000-09-28
Saint-GhislainParc Industr. Ghlin-Baudour Sud 100 7331 Saint-Ghislain · 2015-11-01
Sint-Pieters-WoluweFranciskanenlaan 3 bus A 1150 Sint-Pieters-Woluwe · 2018-01-01
Elsenede Meeussquare 8 1050 Elsene · 2019-08-01
CharleroiAvenue Jean Mermoz 14 6041 Charleroi · 2021-09-06
MonsRue des Dominicains 15 7000 Mons · 2023-10-01
Fontaine-l'EvêqueRue de l'Abbaye d'Aulne(LEE) 2 6142 Fontaine-l'Evêque · 2023-10-01
MonsAvenue du Tir 12 7000 Mons · 2023-10-01
Mont-Saint-GuibertRue Emile Francqui 7 1435 Mont-Saint-Guibert · 2024-10-08
Saint-GhislainRue des Roseaux(B) Gate3 7331 Saint-Ghislain · 2024-10-08
BrusselEtterbeeksesteenweg 180 1040 Brussel · 2025-01-02
EnghienAatsesteenweg 1 7850 Enghien · 2024-01-01
FarciennesRue Jean Monnet 1 6240 Farciennes · 2026-07-02
Zetel Vestigingen 13 · 10 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa2356,3 k€+24 %
Eigen vermogen584,4 k€+240 %
Schulden1771,9 k€-24 %
Cash358,2 k€+913 %
Solvabiliteit25 %+214 %
Liquiditeit0.99+62 %
ROE1 %-50 %
Klantentermijn46 d-6 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 3,2 k€ | -673,9 k€ | +100 % |
| Totaal activa | 2356,3 k€ | 1903,6 k€ | +24 % |
| Eigen vermogen | 584,4 k€ | -418,8 k€ | +240 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue des Sandrinettes 32 7033 Mons · 2000-09-28
Saint-GhislainParc Industr. Ghlin-Baudour Sud 100 7331 Saint-Ghislain · 2015-11-01
Sint-Pieters-WoluweFranciskanenlaan 3 bus A 1150 Sint-Pieters-Woluwe · 2018-01-01
Elsenede Meeussquare 8 1050 Elsene · 2019-08-01
CharleroiAvenue Jean Mermoz 14 6041 Charleroi · 2021-09-06
MonsRue des Dominicains 15 7000 Mons · 2023-10-01
Fontaine-l'EvêqueRue de l'Abbaye d'Aulne(LEE) 2 6142 Fontaine-l'Evêque · 2023-10-01
MonsAvenue du Tir 12 7000 Mons · 2023-10-01
Mont-Saint-GuibertRue Emile Francqui 7 1435 Mont-Saint-Guibert · 2024-10-08
Saint-GhislainRue des Roseaux(B) Gate3 7331 Saint-Ghislain · 2024-10-08
BrusselEtterbeeksesteenweg 180 1040 Brussel · 2025-01-02
EnghienAatsesteenweg 1 7850 Enghien · 2024-01-01
FarciennesRue Jean Monnet 1 6240 Farciennes · 2026-07-02
Zetel Vestigingen 13 · 10 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa2356,3 k€+24 %
Eigen vermogen584,4 k€+240 %
Schulden1771,9 k€-24 %
Cash358,2 k€+913 %
Solvabiliteit25 %+214 %
Liquiditeit0.99+62 %
ROE1 %-50 %
Klantentermijn46 d-6 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 3,2 k€ | -673,9 k€ | +100 % |
| Totaal activa | 2356,3 k€ | 1903,6 k€ | +24 % |
| Eigen vermogen | 584,4 k€ | -418,8 k€ | +240 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
