Niet ingevuld
R
RESIDENCE LA SAPINIERE
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0429.840.157
R
Productuniversum
87.209 · Andere instellingen met huisvesting voor personen met een mentale handicap of psychiatrische problemen en voor drugs- en alcoholverslaafden
87.209 · Andere instellingen met huisvesting voor personen met een mentale handicap of psychiatrische problemen en voor drugs- en alcoholverslaafden
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
250,9 k€
Positief resultaat
Personeel
200-499
Microstructuur
Vestigingen
6
6 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 6
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · JurbiseChemin de Mons(MJ) 29 7050 Jurbise · 1987-03-09
MonsRue des Fusillés 12 7020 Mons · 2015-09-23
Braine-l'AlleudAv Alph Allard 213 1420 Braine-l'Alleud · 2017-08-24
SeneffeRue de Scrawelle 64 7180 Seneffe · 2017-10-03
QuaregnonRue de Pâturages 48 7390 Quaregnon · 2021-12-13
Chapelle-lez-HerlaimontRue des Bureaux 6/8 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2021-12-13
Zetel Vestigingen 6 · 6 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa12215,7 k€-2 %
Eigen vermogen6637,1 k€+9 %
Schulden5419,2 k€-13 %
Cash4378,5 k€+9 %
Solvabiliteit54 %+10 %
Liquiditeit1.33-8 %
ROE4 %+100 %
Klantentermijn22 d-4 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 250,9 k€ | 121,6 k€ | +106 % |
| Totaal activa | 12215,7 k€ | 12443,4 k€ | -2 % |
| Eigen vermogen | 6637,1 k€ | 6116,4 k€ | +9 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · JurbiseChemin de Mons(MJ) 29 7050 Jurbise · 1987-03-09
MonsRue des Fusillés 12 7020 Mons · 2015-09-23
Braine-l'AlleudAv Alph Allard 213 1420 Braine-l'Alleud · 2017-08-24
SeneffeRue de Scrawelle 64 7180 Seneffe · 2017-10-03
QuaregnonRue de Pâturages 48 7390 Quaregnon · 2021-12-13
Chapelle-lez-HerlaimontRue des Bureaux 6/8 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2021-12-13
Zetel Vestigingen 6 · 6 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa12215,7 k€-2 %
Eigen vermogen6637,1 k€+9 %
Schulden5419,2 k€-13 %
Cash4378,5 k€+9 %
Solvabiliteit54 %+10 %
Liquiditeit1.33-8 %
ROE4 %+100 %
Klantentermijn22 d-4 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 250,9 k€ | 121,6 k€ | +106 % |
| Totaal activa | 12215,7 k€ | 12443,4 k€ | -2 % |
| Eigen vermogen | 6637,1 k€ | 6116,4 k€ | +9 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
