Niet ingevuld
L
Laboratoires réunis
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0427.701.407
L
Productuniversum
86.910 · Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
86.910 · Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
247,1 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
5
5 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 5
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · FléronRue Bureau 37 4621 Fléron · 1984-12-07
StavelotAvenue Ferdinand Nicolay 15 4970 Stavelot · 1988-01-01
MorlanwelzPlace du Marché(MLZ) 3 7140 Morlanwelz · 2021-05-03
NamurRue Joseph Durieux(BL) 133 5001 Namur · 2021-05-03
WelkenraedtPlace des Combattants 24 4840 Welkenraedt · 2021-05-03
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa8662,5 k€-8 %
Eigen vermogen4133,8 k€+6 %
Schulden4514,2 k€-18 %
Cash686,0 k€-50 %
Solvabiliteit48 %+17 %
Liquiditeit0.74-20 %
ROE6 %-57 %
Klantentermijn44 d+19 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 247,1 k€ | 537,5 k€ | -54 % |
| Totaal activa | 8662,5 k€ | 9435,4 k€ | -8 % |
| Eigen vermogen | 4133,8 k€ | 3886,7 k€ | +6 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · FléronRue Bureau 37 4621 Fléron · 1984-12-07
StavelotAvenue Ferdinand Nicolay 15 4970 Stavelot · 1988-01-01
MorlanwelzPlace du Marché(MLZ) 3 7140 Morlanwelz · 2021-05-03
NamurRue Joseph Durieux(BL) 133 5001 Namur · 2021-05-03
WelkenraedtPlace des Combattants 24 4840 Welkenraedt · 2021-05-03
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa8662,5 k€-8 %
Eigen vermogen4133,8 k€+6 %
Schulden4514,2 k€-18 %
Cash686,0 k€-50 %
Solvabiliteit48 %+17 %
Liquiditeit0.74-20 %
ROE6 %-57 %
Klantentermijn44 d+19 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 247,1 k€ | 537,5 k€ | -54 % |
| Totaal activa | 8662,5 k€ | 9435,4 k€ | -8 % |
| Eigen vermogen | 4133,8 k€ | 3886,7 k€ | +6 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
