Niet ingevuld
"
"I.D.E.A. S.C"
Actieve ondernemingCoöperatieve vennootschapBE 0201.105.843
"
Productuniversum
84.130 · Openbaar bestuur op het gebied van het bedrijfsleven; stimuleren van het bedrijfsleven
84.130 · Openbaar bestuur op het gebied van het bedrijfsleven; stimuleren van het bedrijfsleven
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
16336,6 k€
Positief resultaat
Personeel
200-499
Microstructuur
Vestigingen
24
13 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 24
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue de Nimy 53 7000 Mons · 1956-03-02
QuaregnonChasse des Prés 1 7390 Quaregnon · 1956-03-02
SeneffeRue de Soudromont 1 7180 Seneffe · 1956-03-02
La LouvièreRue Grand Peuplier(H-A) 20 7110 La Louvière · 1956-03-02
La LouvièreRue Hamoir(L.L) 30 7100 La Louvière · 1956-03-02
MonsRue René Descartes 2 7000 Mons · 1956-03-02
BincheRue des Pastures(BIN) 95 7130 Binche · 1956-03-02
La LouvièreRue Athéna(H-G) - 7110 La Louvière · 1956-03-02
MonsRue de Ciply (C.) 265 bus B 7033 Mons · 2014-01-01
MonsBoulevard Initialis 30 7000 Mons · 2020-04-01
Chapelle-lez-HerlaimontRue du Vent de Bise SN 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2020-04-01
QuiévrainRue du Bruil SN 7380 Quiévrain · 2020-04-01
SoigniesChemin de la Platinerie SN 7060 Soignies · 2020-04-01
La LouvièreRue du Moulin à Eau(S-V) SN 7100 La Louvière · 2020-04-01
La LouvièreRue du Provia(TRI) SN 7100 La Louvière · 2020-04-01
La LouvièreRue de Thieu(BO) SN 7110 La Louvière · 2020-04-01
Braine-le-ComteRoute de Petit Roeulx SN 7090 Braine-le-Comte · 2020-04-01
DourRue de Baisieux sn 7370 Dour · 2023-01-01
FrameriesRue des Fours-à-Chaux sn 7080 Frameries · 2023-01-01
EcaussinnesRue de l'Avedelle sn 7190 Ecaussinnes · 2023-01-01
Chapelle-lez-HerlaimontRue du Castia sn 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2023-01-01
MorlanwelzRue des Haignies(MLZ) sn 7140 Morlanwelz · 2023-01-01
MonsRue de Baudour (G.) SN 7011 Mons · 2026-01-01
La LouvièreRue Arthur Delaby(L.L) 5 7100 La Louvière · 2026-01-01
Zetel Vestigingen 24 · 13 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa429608,7 k€+1 %
Eigen vermogen276211,4 k€+2 %
Schulden133349,2 k€-2 %
Cash12353,6 k€+40 %
Solvabiliteit64 %+2 %
Liquiditeit2.5+3 %
ROE6 %-14 %
Klantentermijn268 d-16 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 16336,6 k€ | 19051,6 k€ | -14 % |
| Totaal activa | 429608,7 k€ | 426821,8 k€ | +1 % |
| Eigen vermogen | 276211,4 k€ | 270105,6 k€ | +2 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue de Nimy 53 7000 Mons · 1956-03-02
QuaregnonChasse des Prés 1 7390 Quaregnon · 1956-03-02
SeneffeRue de Soudromont 1 7180 Seneffe · 1956-03-02
La LouvièreRue Grand Peuplier(H-A) 20 7110 La Louvière · 1956-03-02
La LouvièreRue Hamoir(L.L) 30 7100 La Louvière · 1956-03-02
MonsRue René Descartes 2 7000 Mons · 1956-03-02
BincheRue des Pastures(BIN) 95 7130 Binche · 1956-03-02
La LouvièreRue Athéna(H-G) - 7110 La Louvière · 1956-03-02
MonsRue de Ciply (C.) 265 bus B 7033 Mons · 2014-01-01
MonsBoulevard Initialis 30 7000 Mons · 2020-04-01
Chapelle-lez-HerlaimontRue du Vent de Bise SN 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2020-04-01
QuiévrainRue du Bruil SN 7380 Quiévrain · 2020-04-01
SoigniesChemin de la Platinerie SN 7060 Soignies · 2020-04-01
La LouvièreRue du Moulin à Eau(S-V) SN 7100 La Louvière · 2020-04-01
La LouvièreRue du Provia(TRI) SN 7100 La Louvière · 2020-04-01
La LouvièreRue de Thieu(BO) SN 7110 La Louvière · 2020-04-01
Braine-le-ComteRoute de Petit Roeulx SN 7090 Braine-le-Comte · 2020-04-01
DourRue de Baisieux sn 7370 Dour · 2023-01-01
FrameriesRue des Fours-à-Chaux sn 7080 Frameries · 2023-01-01
EcaussinnesRue de l'Avedelle sn 7190 Ecaussinnes · 2023-01-01
Chapelle-lez-HerlaimontRue du Castia sn 7160 Chapelle-lez-Herlaimont · 2023-01-01
MorlanwelzRue des Haignies(MLZ) sn 7140 Morlanwelz · 2023-01-01
MonsRue de Baudour (G.) SN 7011 Mons · 2026-01-01
La LouvièreRue Arthur Delaby(L.L) 5 7100 La Louvière · 2026-01-01
Zetel Vestigingen 24 · 13 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa429608,7 k€+1 %
Eigen vermogen276211,4 k€+2 %
Schulden133349,2 k€-2 %
Cash12353,6 k€+40 %
Solvabiliteit64 %+2 %
Liquiditeit2.5+3 %
ROE6 %-14 %
Klantentermijn268 d-16 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 16336,6 k€ | 19051,6 k€ | -14 % |
| Totaal activa | 429608,7 k€ | 426821,8 k€ | +1 % |
| Eigen vermogen | 276211,4 k€ | 270105,6 k€ | +2 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
