Productuniversum 56.112 · Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
WebsiteNog te identificeren↗LinkedInNog te identificereninFacebookNog te identificerenfInstagramNog te identificeren◎YouTubeNog te identificeren▶TikTokNog te identificeren♪
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Omzet
—
—
Nettowinst
—
Positief resultaat
Personeel
—
Microstructuur
Vestigingen
2
2 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (56112)Detailhandel in dranken, algemeen assortiment (47252)Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels (10850)Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg (10890)Cafés en bars (56301)Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen (46391)
Vestigingseenheid 2.392.254.085 · Sinds 2026-07-23
Activiteiten van deze vestiging
8
46.391 · Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen56.112 · Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden47.252 · Detailhandel in dranken, algemeen assortiment56.301 · Cafés en bars10.890 · Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg46.392 · Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen
Sint-Pieters-Woluwe
Meiersplein 2 C, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Vestigingseenheid 2.392.254.184 · Sinds 2026-07-23
Activiteiten van deze vestiging
8
56.301 · Cafés en bars10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels56.112 · Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg10.890 · Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg47.252 · Detailhandel in dranken, algemeen assortiment46.392 · Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen46.391 · Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Vestigingseenheid 2.392.254.085 · Sinds 2026-07-23
Activiteiten van deze vestiging
8
46.391 · Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen56.112 · Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden47.252 · Detailhandel in dranken, algemeen assortiment56.301 · Cafés en bars10.890 · Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg46.392 · Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen
Sint-Pieters-Woluwe
Meiersplein 2 C, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Vestigingseenheid 2.392.254.184 · Sinds 2026-07-23
Activiteiten van deze vestiging
8
56.301 · Cafés en bars10.850 · Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels56.112 · Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg10.890 · Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg47.252 · Detailhandel in dranken, algemeen assortiment46.392 · Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen46.391 · Niet-gespecialiseerde groothandel in diepgevroren voedingsmiddelen
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Jobs
Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.
Klantopdrachten
Vacatures voor andere werkgevers — pagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Geen vacatures gepubliceerd.
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.