Niet ingevuld
M
Meilleurtaux
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0890.976.177
M
Productuniversum
66.191 · Agenten en makelaars in bankdiensten
66.191 · Agenten en makelaars in bankdiensten
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
3556,6 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
9
9 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 9
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · FléronRue Arsène Falla 56 4621 Fléron · 2007-08-01
SchaarbeekGeneraal Wahislaan 23 1030 Schaarbeek · 2019-01-28
AwansRue de Bruxelles 157 4340 Awans · 2021-04-06
VerviersRue de la Station 1 4800 Verviers · 2021-11-29
MonsPlace des Chasseurs à Pied 5 7000 Mons · 2022-11-29
NamurChaussée de Marche(EP) 588 5101 Namur · 2023-10-01
GentHeerweg-Zuid 133 9052 Gent · 2024-05-01
AntwerpenKloosterstraat 136 2000 Antwerpen · 2024-05-01
CharleroiRue de la Renaissance 4 6041 Charleroi · 2026-01-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5702,9 k€-23 %
Eigen vermogen562,2 k€-7 %
Schulden5140,8 k€-25 %
Cash849,3 k€-78 %
Solvabiliteit10 %+25 %
Liquiditeit0.95-3 %
ROE6 %-40 %
Klantentermijn50 d+163 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 3556,6 k€ | 6318,5 k€ | -44 % |
| Totaal activa | 5702,9 k€ | 7446,0 k€ | -23 % |
| Eigen vermogen | 562,2 k€ | 606,0 k€ | -7 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · FléronRue Arsène Falla 56 4621 Fléron · 2007-08-01
SchaarbeekGeneraal Wahislaan 23 1030 Schaarbeek · 2019-01-28
AwansRue de Bruxelles 157 4340 Awans · 2021-04-06
VerviersRue de la Station 1 4800 Verviers · 2021-11-29
MonsPlace des Chasseurs à Pied 5 7000 Mons · 2022-11-29
NamurChaussée de Marche(EP) 588 5101 Namur · 2023-10-01
GentHeerweg-Zuid 133 9052 Gent · 2024-05-01
AntwerpenKloosterstraat 136 2000 Antwerpen · 2024-05-01
CharleroiRue de la Renaissance 4 6041 Charleroi · 2026-01-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5702,9 k€-23 %
Eigen vermogen562,2 k€-7 %
Schulden5140,8 k€-25 %
Cash849,3 k€-78 %
Solvabiliteit10 %+25 %
Liquiditeit0.95-3 %
ROE6 %-40 %
Klantentermijn50 d+163 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 3556,6 k€ | 6318,5 k€ | -44 % |
| Totaal activa | 5702,9 k€ | 7446,0 k€ | -23 % |
| Eigen vermogen | 562,2 k€ | 606,0 k€ | -7 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
