Niet ingevuld
C
COSUCRA - GROUPE WARCOING
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0883.812.926
C
Productuniversum
10.620 · Vervaardiging van zetmeel en zetmeelproducten
10.620 · Vervaardiging van zetmeel en zetmeelproducten
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2025
—
—
Nettowinst 2025
7290,7 k€
Positief resultaat
Personeel
200-499
Microstructuur
Vestigingen
4
1 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 4
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · PecqRue de la Sucrerie(WAR) 3 7740 Pecq · 1970-11-01
PecqRue de la Sucrerie(WAR) 1 7740 Pecq · 2006-09-09
PecqRue de la Sucrerie(WAR) 2 7740 Pecq · 2007-04-01
PecqRoute Fluviale 10 7740 Pecq · 2007-04-01
Zetel Vestigingen 4 · 1 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa214615,1 k€+11 %
Eigen vermogen117705,8 k€+4 %
Schulden95357,3 k€+20 %
Cash1526,4 k€-14 %
Solvabiliteit55 %-5 %
Liquiditeit0.63-10 %
ROE6 %+200 %
Klantentermijn61 d-6 %
Twee laatste boekjaren
| 2025 | 2024 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 7290,7 k€ | 1892,6 k€ | +285 % |
| Totaal activa | 214615,1 k€ | 193920,9 k€ | +11 % |
| Eigen vermogen | 117705,8 k€ | 113169,1 k€ | +4 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · PecqRue de la Sucrerie(WAR) 3 7740 Pecq · 1970-11-01
PecqRue de la Sucrerie(WAR) 1 7740 Pecq · 2006-09-09
PecqRue de la Sucrerie(WAR) 2 7740 Pecq · 2007-04-01
PecqRoute Fluviale 10 7740 Pecq · 2007-04-01
Zetel Vestigingen 4 · 1 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa214615,1 k€+11 %
Eigen vermogen117705,8 k€+4 %
Schulden95357,3 k€+20 %
Cash1526,4 k€-14 %
Solvabiliteit55 %-5 %
Liquiditeit0.63-10 %
ROE6 %+200 %
Klantentermijn61 d-6 %
Twee laatste boekjaren
| 2025 | 2024 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 7290,7 k€ | 1892,6 k€ | +285 % |
| Totaal activa | 214615,1 k€ | 193920,9 k€ | +11 % |
| Eigen vermogen | 117705,8 k€ | 113169,1 k€ | +4 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
