G

G & M PASS

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0872.894.090
Maatschappelijke zetelFrameries
Opgericht2005
Personeel20-49 personen
Vestigingen2 vestigingen
G
Productuniversum
10.712 · Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
1180,6 k€
+18 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
193,1 k€
Positief resultaat
Personeel
20-49
Microstructuur
Vestigingen
2
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk (10712)Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (56112)Detailhandel in dranken, algemeen assortiment (47252)Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers) (47241)Detailhandel in alcoholische en andere dranken (52250)Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke (55302)Detailhandel in brood-, banketbakkerswerk en suikerwerk (52240)Eetgelegenheden met beperkte bediening (56102)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · FrameriesAv. des Nouvelles Technologies 47 7080 Frameries · 2005-04-01
FrameriesRue de Fleignies 44 7080 Frameries · 2005-04-01
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa831,2 k€+19 %
Eigen vermogen538,2 k€+43 %
Schulden293,0 k€-8 %
Cash214,7 k€+95 %
Solvabiliteit65 %+20 %
Liquiditeit2.6264129386928032+40 %
ROE36 %-12 %
Klantentermijn111 d-16 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge1180,6 k€998,7 k€+18 %
Nettowinst193,1 k€154,7 k€+25 %
Totaal activa831,2 k€698,2 k€+19 %
Eigen vermogen538,2 k€376,2 k€+43 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · FrameriesAv. des Nouvelles Technologies 47 7080 Frameries · 2005-04-01
FrameriesRue de Fleignies 44 7080 Frameries · 2005-04-01
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa831,2 k€+19 %
Eigen vermogen538,2 k€+43 %
Schulden293,0 k€-8 %
Cash214,7 k€+95 %
Solvabiliteit65 %+20 %
Liquiditeit2.6264129386928032+40 %
ROE36 %-12 %
Klantentermijn111 d-16 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge1180,6 k€998,7 k€+18 %
Nettowinst193,1 k€154,7 k€+25 %
Totaal activa831,2 k€698,2 k€+19 %
Eigen vermogen538,2 k€376,2 k€+43 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen