Niet ingevuld
H
HYGEA
Actieve ondernemingCoöperatieve vennootschapBE 0839.927.651
H
Productuniversum
38.330 · Andere afvalverwijdering
38.330 · Andere afvalverwijdering
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
2239,3 k€
Positief resultaat
Personeel
200-499
Microstructuur
Vestigingen
26
21 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 26
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue de Ciply (C.) 265 7033 Mons · 1956-03-02
ManageRue de Bellecourt 48 7170 Manage · 1956-03-02
SoigniesChemin Saint-Landry 1 7060 Soignies · 1956-03-02
Le RoeulxRue de la Station(R) 1 7070 Le Roeulx · 1956-03-02
SeneffeRue de Tyberchamps 24 7180 Seneffe · 1956-03-02
MorlanwelzRue de Cronfestu(MLZ) 113 7140 Morlanwelz · 1956-03-02
BincheAvenue Léopold III(BR) 1 7130 Binche · 1956-03-02
EstinnesRue Grand-Trieux(EMT) 10 7120 Estinnes · 1956-03-02
ErquelinnesEspace Européen d'Entreprises - 6560 Erquelinnes · 1956-03-02
JurbiseImpasse du Viaduc(J) - 7050 Jurbise · 1956-03-02
Saint-GhislainRue des Hauts Monceaux(B) - 7331 Saint-Ghislain · 1956-03-02
BoussuVoie d'Hainin(B) - 7300 Boussu · 1956-03-02
QuaregnonRue de la Fontaine - 7390 Quaregnon · 1956-03-02
MonsRue du Château Guillochain - 7012 Mons · 1956-03-02
QuiévrainRue du 26 Octobre - 7380 Quiévrain · 1956-03-02
ColfontaineRue du Pont d'Arcole - 7340 Colfontaine · 1956-03-02
EcaussinnesRue de Scoufflény 1 7191 Ecaussinnes · 1956-03-02
FrameriesRue des Fours-à-Chaux - 7080 Frameries · 1956-03-02
DourRue de Belle Vue - 7370 Dour · 2009-07-01
MonsRoute Industrielle SN 7034 Mons · 2010-12-08
HonnellesChaussée Brunehault (HON) - 7387 Honnelles · 2011-05-01
MonsRue du Champ de Ghislage 1 7021 Mons · 2011-10-01
QuévyRue de Frameries(QLP) * 7040 Quévy · 2012-05-01
La LouvièreRue Bastenier(S-V) sn 7100 La Louvière · 2022-01-01
La LouvièreRue Mon Gaveau(S-B) 52 7110 La Louvière · 2022-01-01
La LouvièreRue Tierne du Bouillon(L.L) sn 7100 La Louvière · 2022-01-01
Zetel Vestigingen 26 · 21 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa59430,8 k€-6 %
Eigen vermogen17139,5 k€+9 %
Schulden40249,6 k€-11 %
Cash15192,9 k€+68 %
Solvabiliteit29 %+16 %
Liquiditeit0.73+28 %
ROE13 %-32 %
Klantentermijn65 d-55 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 2239,3 k€ | 2971,9 k€ | -25 % |
| Totaal activa | 59430,8 k€ | 62982,0 k€ | -6 % |
| Eigen vermogen | 17139,5 k€ | 15744,2 k€ | +9 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MonsRue de Ciply (C.) 265 7033 Mons · 1956-03-02
ManageRue de Bellecourt 48 7170 Manage · 1956-03-02
SoigniesChemin Saint-Landry 1 7060 Soignies · 1956-03-02
Le RoeulxRue de la Station(R) 1 7070 Le Roeulx · 1956-03-02
SeneffeRue de Tyberchamps 24 7180 Seneffe · 1956-03-02
MorlanwelzRue de Cronfestu(MLZ) 113 7140 Morlanwelz · 1956-03-02
BincheAvenue Léopold III(BR) 1 7130 Binche · 1956-03-02
EstinnesRue Grand-Trieux(EMT) 10 7120 Estinnes · 1956-03-02
ErquelinnesEspace Européen d'Entreprises - 6560 Erquelinnes · 1956-03-02
JurbiseImpasse du Viaduc(J) - 7050 Jurbise · 1956-03-02
Saint-GhislainRue des Hauts Monceaux(B) - 7331 Saint-Ghislain · 1956-03-02
BoussuVoie d'Hainin(B) - 7300 Boussu · 1956-03-02
QuaregnonRue de la Fontaine - 7390 Quaregnon · 1956-03-02
MonsRue du Château Guillochain - 7012 Mons · 1956-03-02
QuiévrainRue du 26 Octobre - 7380 Quiévrain · 1956-03-02
ColfontaineRue du Pont d'Arcole - 7340 Colfontaine · 1956-03-02
EcaussinnesRue de Scoufflény 1 7191 Ecaussinnes · 1956-03-02
FrameriesRue des Fours-à-Chaux - 7080 Frameries · 1956-03-02
DourRue de Belle Vue - 7370 Dour · 2009-07-01
MonsRoute Industrielle SN 7034 Mons · 2010-12-08
HonnellesChaussée Brunehault (HON) - 7387 Honnelles · 2011-05-01
MonsRue du Champ de Ghislage 1 7021 Mons · 2011-10-01
QuévyRue de Frameries(QLP) * 7040 Quévy · 2012-05-01
La LouvièreRue Bastenier(S-V) sn 7100 La Louvière · 2022-01-01
La LouvièreRue Mon Gaveau(S-B) 52 7110 La Louvière · 2022-01-01
La LouvièreRue Tierne du Bouillon(L.L) sn 7100 La Louvière · 2022-01-01
Zetel Vestigingen 26 · 21 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa59430,8 k€-6 %
Eigen vermogen17139,5 k€+9 %
Schulden40249,6 k€-11 %
Cash15192,9 k€+68 %
Solvabiliteit29 %+16 %
Liquiditeit0.73+28 %
ROE13 %-32 %
Klantentermijn65 d-55 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 2239,3 k€ | 2971,9 k€ | -25 % |
| Totaal activa | 59430,8 k€ | 62982,0 k€ | -6 % |
| Eigen vermogen | 17139,5 k€ | 15744,2 k€ | +9 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
