Niet ingevuld
K
Kamera Express Belgium
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0836.919.265
K
Productuniversum
47.782 · Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
47.782 · Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
547,6 k€
-10 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
7,6 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
9
9 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 9
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · AntwerpenBoomsesteenweg 81 2610 Antwerpen · 2011-06-01
DilbeekNinoofsesteenweg 344 1700 Dilbeek · 2019-05-13
EtterbeekKeltenlaan 5 1040 Etterbeek · 2025-01-01
TurnhoutEverdongenlaan 15 bus 7 2300 Turnhout · 2025-01-01
EvereGemeenschappenlaan 5 1140 Evere · 2025-01-01
NivellesRue Johannes Gutenberg 20 1402 Nivelles · 2025-01-01
GentNieuwevaart 182 9000 Gent · 2025-01-01
MechelenBrusselsepoortstraat 9 2800 Mechelen · 2025-01-01
LiègeBoulevard de la Sauvenière 1 4000 Liège · 2025-01-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1355,0 k€-9 %
Eigen vermogen943,3 k€+1 %
Schulden411,7 k€-26 %
Cash165,5 k€-23 %
Solvabiliteit70 %+11 %
Liquiditeit1.91+36 %
ROE1 %-83 %
Klantentermijn73 d-64 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 547,6 k€ | 611,7 k€ | -10 % |
| Nettowinst | 7,6 k€ | 51,8 k€ | -85 % |
| Totaal activa | 1355,0 k€ | 1495,8 k€ | -9 % |
| Eigen vermogen | 943,3 k€ | 935,7 k€ | +1 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · AntwerpenBoomsesteenweg 81 2610 Antwerpen · 2011-06-01
DilbeekNinoofsesteenweg 344 1700 Dilbeek · 2019-05-13
EtterbeekKeltenlaan 5 1040 Etterbeek · 2025-01-01
TurnhoutEverdongenlaan 15 bus 7 2300 Turnhout · 2025-01-01
EvereGemeenschappenlaan 5 1140 Evere · 2025-01-01
NivellesRue Johannes Gutenberg 20 1402 Nivelles · 2025-01-01
GentNieuwevaart 182 9000 Gent · 2025-01-01
MechelenBrusselsepoortstraat 9 2800 Mechelen · 2025-01-01
LiègeBoulevard de la Sauvenière 1 4000 Liège · 2025-01-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1355,0 k€-9 %
Eigen vermogen943,3 k€+1 %
Schulden411,7 k€-26 %
Cash165,5 k€-23 %
Solvabiliteit70 %+11 %
Liquiditeit1.91+36 %
ROE1 %-83 %
Klantentermijn73 d-64 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 547,6 k€ | 611,7 k€ | -10 % |
| Nettowinst | 7,6 k€ | 51,8 k€ | -85 % |
| Totaal activa | 1355,0 k€ | 1495,8 k€ | -9 % |
| Eigen vermogen | 943,3 k€ | 935,7 k€ | +1 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
