Niet ingevuld
G
GAMMA SOLAR ENERGY
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0831.193.988
G
Productuniversum
35.110 · Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
35.110 · Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
516,8 k€
-9 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
182,7 k€
Positief resultaat
Personeel
—
Microstructuur
Vestigingen
17
12 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 17
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Mont-Saint-GuibertRue Emile Francqui 1 1435 Mont-Saint-Guibert · 2010-11-18
CerfontaineRue de la Gare(Cer) 10 5630 Cerfontaine · 2012-05-08
CharleroiRue du Colombier 9 6041 Charleroi · 2012-04-06
Jemeppe-sur-SambreRue François-Hittelet 143 5190 Jemeppe-sur-Sambre · 2012-05-08
CharleroiRue du Calvaire 141 6031 Charleroi · 2012-04-05
SambrevillePré des Haz(TAM) 6 5060 Sambreville · 2012-05-08
MonsRue Grande 208 7020 Mons · 2012-05-08
GemblouxCampagne d'Enée 1 5030 Gembloux · 2012-05-08
CharleroiGrand'rue 143 6000 Charleroi · 2012-04-13
CharleroiRoute de Philippeville 319 6010 Charleroi · 2012-04-13
Fontaine-l'EvêqueRue de Mons(F-E) 54 6140 Fontaine-l'Evêque · 2012-04-02
CharleroiAvenue Paul Pastur 179 6032 Charleroi · 2012-04-05
ChâteletRue Jules des Essarts 2 6200 Châtelet · 2012-04-13
CharleroiRue Louis Biernaux 98 6040 Charleroi · 2012-05-08
FarciennesRue Francisco Ferrer(FAR) 127 6240 Farciennes · 2012-05-08
GenappeRue Louis Lalieux 22 1470 Genappe · 2012-05-08
Pont-à-CellesRue Roosevelt(LUT) 18 6238 Pont-à-Celles · 2012-04-06
Zetel Vestigingen 17 · 12 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1536,5 k€-22 %
Eigen vermogen480,3 k€-17 %
Schulden1056,2 k€-25 %
Cash301,9 k€-24 %
Solvabiliteit31 %+7 %
Liquiditeit1.3-5 %
ROE38 %-3 %
Klantentermijn54 d-26 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 516,8 k€ | 569,4 k€ | -9 % |
| Nettowinst | 182,7 k€ | 223,6 k€ | -18 % |
| Totaal activa | 1536,5 k€ | 1979,3 k€ | -22 % |
| Eigen vermogen | 480,3 k€ | 575,5 k€ | -17 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Mont-Saint-GuibertRue Emile Francqui 1 1435 Mont-Saint-Guibert · 2010-11-18
CerfontaineRue de la Gare(Cer) 10 5630 Cerfontaine · 2012-05-08
CharleroiRue du Colombier 9 6041 Charleroi · 2012-04-06
Jemeppe-sur-SambreRue François-Hittelet 143 5190 Jemeppe-sur-Sambre · 2012-05-08
CharleroiRue du Calvaire 141 6031 Charleroi · 2012-04-05
SambrevillePré des Haz(TAM) 6 5060 Sambreville · 2012-05-08
MonsRue Grande 208 7020 Mons · 2012-05-08
GemblouxCampagne d'Enée 1 5030 Gembloux · 2012-05-08
CharleroiGrand'rue 143 6000 Charleroi · 2012-04-13
CharleroiRoute de Philippeville 319 6010 Charleroi · 2012-04-13
Fontaine-l'EvêqueRue de Mons(F-E) 54 6140 Fontaine-l'Evêque · 2012-04-02
CharleroiAvenue Paul Pastur 179 6032 Charleroi · 2012-04-05
ChâteletRue Jules des Essarts 2 6200 Châtelet · 2012-04-13
CharleroiRue Louis Biernaux 98 6040 Charleroi · 2012-05-08
FarciennesRue Francisco Ferrer(FAR) 127 6240 Farciennes · 2012-05-08
GenappeRue Louis Lalieux 22 1470 Genappe · 2012-05-08
Pont-à-CellesRue Roosevelt(LUT) 18 6238 Pont-à-Celles · 2012-04-06
Zetel Vestigingen 17 · 12 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1536,5 k€-22 %
Eigen vermogen480,3 k€-17 %
Schulden1056,2 k€-25 %
Cash301,9 k€-24 %
Solvabiliteit31 %+7 %
Liquiditeit1.3-5 %
ROE38 %-3 %
Klantentermijn54 d-26 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 516,8 k€ | 569,4 k€ | -9 % |
| Nettowinst | 182,7 k€ | 223,6 k€ | -18 % |
| Totaal activa | 1536,5 k€ | 1979,3 k€ | -22 % |
| Eigen vermogen | 480,3 k€ | 575,5 k€ | -17 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
