Niet ingevuld
S
STAFFABLE BELGIE
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0831.191.416
S
Productuniversum
78.200 · Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening
78.200 · Activiteiten van uitzendbureaus en andere diensten in verband met personeelsvoorziening
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
1010,6 k€
Positief resultaat
Personeel
1000+
Microstructuur
Vestigingen
4
4 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 4
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · AntwerpenRoderveldlaan 2 bus 3 2600 Antwerpen · 2020-03-01
GentKortrijksesteenweg 1095 B 9051 Gent · 2021-01-20
AarschotNieuwlandlaan 111 bus 101 3200 Aarschot · 2021-01-20
SchaarbeekAuguste Reyerslaan 70A 1030 Schaarbeek · 2022-04-25
Zetel Vestigingen 4 · 4 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa7380,0 k€-3 %
Eigen vermogen4700,8 k€+27 %
Schulden2679,2 k€-32 %
Cash3647,8 k€-26 %
Solvabiliteit64 %+33 %
Liquiditeit2.75+42 %
ROE21 %-30 %
Klantentermijn39 d+62 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 1010,6 k€ | 1103,8 k€ | -8 % |
| Totaal activa | 7380,0 k€ | 7626,3 k€ | -3 % |
| Eigen vermogen | 4700,8 k€ | 3690,2 k€ | +27 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · AntwerpenRoderveldlaan 2 bus 3 2600 Antwerpen · 2020-03-01
GentKortrijksesteenweg 1095 B 9051 Gent · 2021-01-20
AarschotNieuwlandlaan 111 bus 101 3200 Aarschot · 2021-01-20
SchaarbeekAuguste Reyerslaan 70A 1030 Schaarbeek · 2022-04-25
Zetel Vestigingen 4 · 4 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa7380,0 k€-3 %
Eigen vermogen4700,8 k€+27 %
Schulden2679,2 k€-32 %
Cash3647,8 k€-26 %
Solvabiliteit64 %+33 %
Liquiditeit2.75+42 %
ROE21 %-30 %
Klantentermijn39 d+62 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 1010,6 k€ | 1103,8 k€ | -8 % |
| Totaal activa | 7380,0 k€ | 7626,3 k€ | -3 % |
| Eigen vermogen | 4700,8 k€ | 3690,2 k€ | +27 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
