G

Green2move

Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0795.480.865
Maatschappelijke zetelNamur
Opgericht2022
Personeel1-4 personen
Vestigingen8 vestigingen
G
Productuniversum
95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
Nettowinst 2024
-346,4 k€
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
8
7 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (95311)Detailhandel in motorbrandstoffen (47300)Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen (47820)Financiële lease (64910)Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (46711)Detailhandel in fietsen (47632)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · NamurChaussée de Marche(NN) 720 5100 Namur · 2023-01-01
NamurRue de Gembloux(SS) 42-44 5002 Namur · 2023-01-01
GemblouxChaussée de Tirlemont 137 5030 Gembloux · 2023-01-01
DinantRue Saint-Jacques 327 5500 Dinant · 2023-01-01
Marche-en-FamenneAye, Rue de la Croissance 18 6900 Marche-en-Famenne · 2023-01-01
CineySaint Gilles 73 5590 Ciney · 2023-01-01
NeufchâteauChaussée de Bastogne,LGL 36 6840 Neufchâteau · 2023-01-01
ArlonRoute de Luxembourg 116 6700 Arlon · 2023-01-01
Zetel Vestigingen 8 · 7 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa10805,7 k€-3 %
Eigen vermogen4815,9 k€-7 %
Schulden5989,9 k€+1 %
Cash551,4 k€-16 %
Solvabiliteit45 %-2 %
Liquiditeit0.28+33 %
ROE-7 %-40 %
Klantentermijn9 d-25 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst-346,4 k€-266,6 k€-30 %
Totaal activa10805,7 k€11108,1 k€-3 %
Eigen vermogen4815,9 k€5162,3 k€-7 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · NamurChaussée de Marche(NN) 720 5100 Namur · 2023-01-01
NamurRue de Gembloux(SS) 42-44 5002 Namur · 2023-01-01
GemblouxChaussée de Tirlemont 137 5030 Gembloux · 2023-01-01
DinantRue Saint-Jacques 327 5500 Dinant · 2023-01-01
Marche-en-FamenneAye, Rue de la Croissance 18 6900 Marche-en-Famenne · 2023-01-01
CineySaint Gilles 73 5590 Ciney · 2023-01-01
NeufchâteauChaussée de Bastogne,LGL 36 6840 Neufchâteau · 2023-01-01
ArlonRoute de Luxembourg 116 6700 Arlon · 2023-01-01
Zetel Vestigingen 8 · 7 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa10805,7 k€-3 %
Eigen vermogen4815,9 k€-7 %
Schulden5989,9 k€+1 %
Cash551,4 k€-16 %
Solvabiliteit45 %-2 %
Liquiditeit0.28+33 %
ROE-7 %-40 %
Klantentermijn9 d-25 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst-346,4 k€-266,6 k€-30 %
Totaal activa10805,7 k€11108,1 k€-3 %
Eigen vermogen4815,9 k€5162,3 k€-7 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen