Niet ingevuld
B
BHE Groupe
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0792.796.143
B
Productuniversum
BHE Groupe
BHE Groupe
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
22,6 k€
+108 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
12,0 k€
Positief resultaat
Personeel
—
Microstructuur
Vestigingen
6
6 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 6
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · WalcourtRue de Tarcienne(Som) 5 bus B 5651 Walcourt · 2022-10-24
La LouvièreRue Parmentier(L.L) 1 7100 La Louvière · 2022-10-24
ManageGrand'Rue 64 7170 Manage · 2022-10-24
SombreffeChaussée de Charleroi, Tong. 38 5140 Sombreffe · 2024-03-01
KraainemKoningin Astridlaan 135 1950 Kraainem · 2024-09-01
MonsPlace de Cuesmes (C.) 43 7033 Mons · 2025-08-25
Zetel Vestigingen 6 · 6 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa534,2 k€+132 %
Eigen vermogen18,5 k€+183 %
Schulden515,7 k€+130 %
Cash33,5 k€+851 %
Solvabiliteit3 %0 %
Liquiditeit1.0+8 %
ROE65 %+3 %
Klantentermijn0 d—
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 22,6 k€ | 10,9 k€ | +108 % |
| Nettowinst | 12,0 k€ | 4,1 k€ | +189 % |
| Totaal activa | 534,2 k€ | 230,6 k€ | +132 % |
| Eigen vermogen | 18,5 k€ | 6,5 k€ | +183 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · WalcourtRue de Tarcienne(Som) 5 bus B 5651 Walcourt · 2022-10-24
La LouvièreRue Parmentier(L.L) 1 7100 La Louvière · 2022-10-24
ManageGrand'Rue 64 7170 Manage · 2022-10-24
SombreffeChaussée de Charleroi, Tong. 38 5140 Sombreffe · 2024-03-01
KraainemKoningin Astridlaan 135 1950 Kraainem · 2024-09-01
MonsPlace de Cuesmes (C.) 43 7033 Mons · 2025-08-25
Zetel Vestigingen 6 · 6 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa534,2 k€+132 %
Eigen vermogen18,5 k€+183 %
Schulden515,7 k€+130 %
Cash33,5 k€+851 %
Solvabiliteit3 %0 %
Liquiditeit1.0+8 %
ROE65 %+3 %
Klantentermijn0 d—
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 22,6 k€ | 10,9 k€ | +108 % |
| Nettowinst | 12,0 k€ | 4,1 k€ | +189 % |
| Totaal activa | 534,2 k€ | 230,6 k€ | +132 % |
| Eigen vermogen | 18,5 k€ | 6,5 k€ | +183 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
