Niet ingevuld
F
Floreal Holidays
Actieve ondernemingVereniging zonder winstoogmerkBE 0790.387.276
F
Productuniversum
55.100 · Hotels en dergelijke accommodatie
55.100 · Hotels en dergelijke accommodatie
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
-5713,9 k€
Positief resultaat
Personeel
100-199
Microstructuur
Vestigingen
13
11 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 13
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · BrusselHoogstraat 139 bus 21 1000 Brussel · 2022-10-01
KasterleeHerentalsesteenweg 64 2460 Kasterlee · 2022-10-01
BrechtEekhoornlaan 1 2960 Brecht · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneRoute d'Houffalize 18 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneAvenue de Villez 12 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
LierneuxOdrimont, Gossaimont 1 4990 Lierneux · 2023-01-01
VirtonClos des Horlées 1 6760 Virton · 2022-10-01
BlankenbergeKoning Albert-I-laan 59 8370 Blankenberge · 2022-10-01
NieuwpoortAlbert I laan 74 8620 Nieuwpoort · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneAvenue de Villez 6 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
TournaiPlace du Mont Saint-Aubert(MSA) 2 7542 Tournai · 2022-10-01
HouffalizeRue de La-Roche 23 6660 Houffalize · 2024-03-01
BouillonHalliru 1 6830 Bouillon · 2025-09-01
Zetel Vestigingen 13 · 11 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa4564,0 k€+27 %
Eigen vermogen-7609,7 k€-301 %
Schulden12170,6 k€+122 %
Cash295,0 k€-46 %
Solvabiliteit-2 %+96 %
Liquiditeit0.21-34 %
ROE75 %+2400 %
Klantentermijn23 d+1050 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | -5713,9 k€ | -4848,6 k€ | -18 % |
| Totaal activa | 4564,0 k€ | 3595,9 k€ | +27 % |
| Eigen vermogen | -7609,7 k€ | -1895,9 k€ | -301 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · BrusselHoogstraat 139 bus 21 1000 Brussel · 2022-10-01
KasterleeHerentalsesteenweg 64 2460 Kasterlee · 2022-10-01
BrechtEekhoornlaan 1 2960 Brecht · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneRoute d'Houffalize 18 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneAvenue de Villez 12 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
LierneuxOdrimont, Gossaimont 1 4990 Lierneux · 2023-01-01
VirtonClos des Horlées 1 6760 Virton · 2022-10-01
BlankenbergeKoning Albert-I-laan 59 8370 Blankenberge · 2022-10-01
NieuwpoortAlbert I laan 74 8620 Nieuwpoort · 2022-10-01
La Roche-en-ArdenneAvenue de Villez 6 6980 La Roche-en-Ardenne · 2022-10-01
TournaiPlace du Mont Saint-Aubert(MSA) 2 7542 Tournai · 2022-10-01
HouffalizeRue de La-Roche 23 6660 Houffalize · 2024-03-01
BouillonHalliru 1 6830 Bouillon · 2025-09-01
Zetel Vestigingen 13 · 11 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa4564,0 k€+27 %
Eigen vermogen-7609,7 k€-301 %
Schulden12170,6 k€+122 %
Cash295,0 k€-46 %
Solvabiliteit-2 %+96 %
Liquiditeit0.21-34 %
ROE75 %+2400 %
Klantentermijn23 d+1050 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | -5713,9 k€ | -4848,6 k€ | -18 % |
| Totaal activa | 4564,0 k€ | 3595,9 k€ | +27 % |
| Eigen vermogen | -7609,7 k€ | -1895,9 k€ | -301 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
