S

STEEL CONCEPT INTERIOR

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0771.444.661
Maatschappelijke zetelNivelles
Opgericht2021
Personeel1-4 personen
Vestigingen2 vestigingen
S
Productuniversum
25.110 · Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
15,5 k€
-30 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
7,3 k€
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
2
2 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (25110)Verspanend bewerken van metalen (25530)Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire producten van metaal (25991)Vervaardiging van overige producten van metaal, neg (25999)Vervaardiging van andere tanks, reservoirs en bergingsmiddelen, van metaal (25220)Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen (31001)Vervaardiging van metalen deuren en vensters (25120)Vervaardiging van andere tanks, reservoirs en bergingsmiddelen, van metaal (25290)Verspanend bewerken van metalen (25620)Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen (31010)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · NivellesBoulevard de la Résistance 41 1400 Nivelles · 2021-07-15
Les Bons VillersRue de Fleurus(MEL) 5 6211 Les Bons Villers · 2021-09-28
Zetel Vestigingen 2 · 2 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa49,9 k€-6 %
Eigen vermogen-18,5 k€+28 %
Schulden68,4 k€-13 %
Cash1,2 k€-81 %
Solvabiliteit-37 %+24 %
Liquiditeit0.26-21 %
ROE-40 %+29 %
Klantentermijn295 d+3 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge15,5 k€22,1 k€-30 %
Nettowinst7,3 k€14,4 k€-49 %
Totaal activa49,9 k€53,0 k€-6 %
Eigen vermogen-18,5 k€-25,9 k€+28 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · NivellesBoulevard de la Résistance 41 1400 Nivelles · 2021-07-15
Les Bons VillersRue de Fleurus(MEL) 5 6211 Les Bons Villers · 2021-09-28
Zetel Vestigingen 2 · 2 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa49,9 k€-6 %
Eigen vermogen-18,5 k€+28 %
Schulden68,4 k€-13 %
Cash1,2 k€-81 %
Solvabiliteit-37 %+24 %
Liquiditeit0.26-21 %
ROE-40 %+29 %
Klantentermijn295 d+3 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge15,5 k€22,1 k€-30 %
Nettowinst7,3 k€14,4 k€-49 %
Totaal activa49,9 k€53,0 k€-6 %
Eigen vermogen-18,5 k€-25,9 k€+28 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen