P

PITTALIS CONSTRUCTION

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0764.785.612
Maatschappelijke zetelWalcourt
Opgericht2021
Personeel1-4 personen
Vestigingen1 vestigingen
P
Productuniversum
41.001 · Algemene bouw van residentiële gebouwen

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
191,1 k€
-28 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
-43,4 k€
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
1
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Algemene bouw van residentiële gebouwen (41001)Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (43350)Bouwrijp maken van terreinen (43120)Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (43990)Proefboren en boren (43130)Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit (43223)Metselwerk (43910)Installatie van isolatie (43230)Overige bouwinstallatie (43240)Algemene bouw van kantoorgebouwen (41002)Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (81220)Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (41003)Bouw van rioleringen (42212)Chapewerken (43422)Slopen (43110)Chapewerken (43996)Uitvoeren van metsel- en voegwerken (43994)Restaureren van bouwwerken (43995)Algemene bouw van kantoorgebouwen (41202)Bouw van sierschouwen en open haarden (43993)Gevelreiniging (43992)Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden (43999)Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (41203)Isolatiewerkzaamheden (43291)Overige bouwinstallatie, n.e.g. (43299)Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (43390)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · WalcourtChapelle aux Splingles(Cha) 9 bus 3 5650 Walcourt · 2021-03-08
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa323,8 k€+21 %
Eigen vermogen49,8 k€-57 %
Schulden273,9 k€+81 %
Cash62,2 k€-60 %
Solvabiliteit15 %-66 %
Liquiditeit1.36-82 %
ROE-87 %-411 %
Klantentermijn147 d+220 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge191,1 k€266,9 k€-28 %
Nettowinst-43,4 k€32,4 k€-234 %
Totaal activa323,8 k€268,0 k€+21 %
Eigen vermogen49,8 k€116,8 k€-57 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · WalcourtChapelle aux Splingles(Cha) 9 bus 3 5650 Walcourt · 2021-03-08
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa323,8 k€+21 %
Eigen vermogen49,8 k€-57 %
Schulden273,9 k€+81 %
Cash62,2 k€-60 %
Solvabiliteit15 %-66 %
Liquiditeit1.36-82 %
ROE-87 %-411 %
Klantentermijn147 d+220 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge191,1 k€266,9 k€-28 %
Nettowinst-43,4 k€32,4 k€-234 %
Totaal activa323,8 k€268,0 k€+21 %
Eigen vermogen49,8 k€116,8 k€-57 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen