Niet ingevuld
R
RECYCLOR INVEST
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0748.900.277
R
Productuniversum
46.820 · Groothandel in metalen en metaalertsen
46.820 · Groothandel in metalen en metaalertsen
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
344,1 k€
+51 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
115,0 k€
Positief resultaat
Personeel
5-9
Microstructuur
Vestigingen
5
5 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 5
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · RixensartAvenue Albert Ier 295 1332 Rixensart · 2020-06-24
LiègeRue d'Ougrée 59 4031 Liège · 2021-12-01
CharleroiRoute de Philippeville 71 6010 Charleroi · 2023-05-10
WaterlooChaussée de Bruxelles 558 1410 Waterloo · 2024-12-24
EtterbeekOudergemlaan 333 1040 Etterbeek · 2025-11-20
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa457,2 k€+47 %
Eigen vermogen366,3 k€+37 %
Schulden91,0 k€+109 %
Cash11,5 k€-82 %
Solvabiliteit80 %-7 %
Liquiditeit0.27-86 %
ROE31 %-14 %
Klantentermijn0 d-100 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 344,1 k€ | 228,1 k€ | +51 % |
| Nettowinst | 115,0 k€ | 96,7 k€ | +19 % |
| Totaal activa | 457,2 k€ | 310,9 k€ | +47 % |
| Eigen vermogen | 366,3 k€ | 267,3 k€ | +37 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · RixensartAvenue Albert Ier 295 1332 Rixensart · 2020-06-24
LiègeRue d'Ougrée 59 4031 Liège · 2021-12-01
CharleroiRoute de Philippeville 71 6010 Charleroi · 2023-05-10
WaterlooChaussée de Bruxelles 558 1410 Waterloo · 2024-12-24
EtterbeekOudergemlaan 333 1040 Etterbeek · 2025-11-20
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa457,2 k€+47 %
Eigen vermogen366,3 k€+37 %
Schulden91,0 k€+109 %
Cash11,5 k€-82 %
Solvabiliteit80 %-7 %
Liquiditeit0.27-86 %
ROE31 %-14 %
Klantentermijn0 d-100 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 344,1 k€ | 228,1 k€ | +51 % |
| Nettowinst | 115,0 k€ | 96,7 k€ | +19 % |
| Totaal activa | 457,2 k€ | 310,9 k€ | +47 % |
| Eigen vermogen | 366,3 k€ | 267,3 k€ | +37 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
