Productuniversum 01.280 · Teelt van specerijgewassen en van aromatische en medicinale gewassen
WebsiteNog te identificeren↗LinkedInNog te identificereninFacebookNog te identificerenfInstagramNog te identificeren◎YouTubeNog te identificeren▶TikTokNog te identificeren♪
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Omzet
—
—
Nettowinst
—
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
2
1 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Teelt van specerijgewassen en van aromatische en medicinale gewassen (01280)Overige niet-gespecialiseerde detailhandel (47120)Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg (47279)Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen (46170)Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen (47761)Groothandel in bloemen en planten (46220)Detailhandel in groenten en fruit (47210)Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g. (47299)Detailhandel via postorderbedrijven of via internet (47910)
Vestigingseenheid 2.279.337.375 · Sinds 2018-10-01
Activiteiten van deze vestiging
12
01.130 · Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen4727902 · Kleinhandel in kruiderijen en specerijen46.220 · Groothandel in bloemen en planten47.120 · Overige niet-gespecialiseerde detailhandel01.191 · Teelt van bloemen47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg46.170 · Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen10.830 · Verwerking van thee en koffie
Toon de 4 andere
4727901 · Kleinhandel in koffie4727903 · Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg10.840 · Vervaardiging van specerijen, sauzen en kruiderijen4721001 · Kleinhandel in verse groenten (inclusief aardappelen) en fruit
Dilbeek
Isabellastraat 120, 1701 Dilbeek
Vestigingseenheid 2.321.166.052 · Sinds 2021-08-08
Activiteiten van deze vestiging
12
47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg10.830 · Verwerking van thee en koffie4727901 · Kleinhandel in koffie46.170 · Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen10.840 · Vervaardiging van specerijen, sauzen en kruiderijen4721001 · Kleinhandel in verse groenten (inclusief aardappelen) en fruit01.130 · Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen4727902 · Kleinhandel in kruiderijen en specerijen
Toon de 4 andere
46.220 · Groothandel in bloemen en planten4727903 · Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg47.120 · Overige niet-gespecialiseerde detailhandel01.191 · Teelt van bloemen
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Vestigingseenheid 2.279.337.375 · Sinds 2018-10-01
Activiteiten van deze vestiging
12
01.130 · Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen4727902 · Kleinhandel in kruiderijen en specerijen46.220 · Groothandel in bloemen en planten47.120 · Overige niet-gespecialiseerde detailhandel01.191 · Teelt van bloemen47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg46.170 · Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen10.830 · Verwerking van thee en koffie
Toon de 4 andere
4727901 · Kleinhandel in koffie4727903 · Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg10.840 · Vervaardiging van specerijen, sauzen en kruiderijen4721001 · Kleinhandel in verse groenten (inclusief aardappelen) en fruit
Dilbeek
Isabellastraat 120, 1701 Dilbeek
Vestigingseenheid 2.321.166.052 · Sinds 2021-08-08
Activiteiten van deze vestiging
12
47.279 · Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg10.830 · Verwerking van thee en koffie4727901 · Kleinhandel in koffie46.170 · Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen10.840 · Vervaardiging van specerijen, sauzen en kruiderijen4721001 · Kleinhandel in verse groenten (inclusief aardappelen) en fruit01.130 · Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen4727902 · Kleinhandel in kruiderijen en specerijen
Toon de 4 andere
46.220 · Groothandel in bloemen en planten4727903 · Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg47.120 · Overige niet-gespecialiseerde detailhandel01.191 · Teelt van bloemen
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Jobs
Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.
Klantopdrachten
Vacatures voor andere werkgevers — pagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Geen vacatures gepubliceerd.
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.