Niet ingevuld
K
K.ROSS
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0699.755.228
K
Productuniversum
95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
79,6 k€
+511 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
-13,4 k€
Positief resultaat
Personeel
5-9
Microstructuur
Vestigingen
5
5 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 5
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MortselVredebaan 79 bus C 2640 Mortsel · 2018-07-09
Erpe-MereOudenaardsesteenweg 312 9420 Erpe-Mere · 2024-09-01
Tessenderlo-HamSteenoven 1A 3945 Tessenderlo-Ham · 2025-01-20
HalleNoorderstraat 37 1502 Halle · 2025-09-01
AnzegemBeukenhofstraat 97 bus A 8570 Anzegem · 2026-03-01
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa899,1 k€-13 %
Eigen vermogen78,1 k€-15 %
Schulden821,0 k€-13 %
Cash29,4 k€-51 %
Solvabiliteit9 %0 %
Liquiditeit0.81-26 %
ROE-17 %-312 %
Klantentermijn38 d-67 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 79,6 k€ | 13,0 k€ | +511 % |
| Nettowinst | -13,4 k€ | 7,7 k€ | -273 % |
| Totaal activa | 899,1 k€ | 1039,1 k€ | -13 % |
| Eigen vermogen | 78,1 k€ | 91,5 k€ | -15 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · MortselVredebaan 79 bus C 2640 Mortsel · 2018-07-09
Erpe-MereOudenaardsesteenweg 312 9420 Erpe-Mere · 2024-09-01
Tessenderlo-HamSteenoven 1A 3945 Tessenderlo-Ham · 2025-01-20
HalleNoorderstraat 37 1502 Halle · 2025-09-01
AnzegemBeukenhofstraat 97 bus A 8570 Anzegem · 2026-03-01
Zetel Vestigingen 5 · 5 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa899,1 k€-13 %
Eigen vermogen78,1 k€-15 %
Schulden821,0 k€-13 %
Cash29,4 k€-51 %
Solvabiliteit9 %0 %
Liquiditeit0.81-26 %
ROE-17 %-312 %
Klantentermijn38 d-67 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 79,6 k€ | 13,0 k€ | +511 % |
| Nettowinst | -13,4 k€ | 7,7 k€ | -273 % |
| Totaal activa | 899,1 k€ | 1039,1 k€ | -13 % |
| Eigen vermogen | 78,1 k€ | 91,5 k€ | -15 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
