Niet ingevuld
C
COOPEOS
Actieve ondernemingCoöperatieve vennootschapBE 0644.403.464
C
Productuniversum
43.222 · Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
43.222 · Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
625,8 k€
-4 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
-13,7 k€
Positief resultaat
Personeel
5-9
Microstructuur
Vestigingen
12
9 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 12
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Ottignies-Louvain-la-NeuveRue de Morimont 13 bus A 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2015-12-10
BrusselTrassersweg 347 1120 Brussel · 2018-05-01
Ottignies-Louvain-la-NeuveAvenue des Iris 14 1341 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2018-09-15
Grâce-HollogneRue de la Station 15 4460 Grâce-Hollogne · 2018-07-01
TubizeRue Quenestine 2 1480 Tubize · 2019-08-21
NivellesChaussée de Charleroi 54 1400 Nivelles · 2019-08-21
NivellesRue du Paradis 79 bus A 1400 Nivelles · 2020-04-27
WavreAvenue Bohy 51 1300 Wavre · 2020-04-27
HastièreRue des Sorbiers, Heer 241 5543 Hastière · 2020-04-27
Ottignies-Louvain-la-NeuveAllée de Clerlande 6 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2020-09-08
FernelmontRue Léopold Genicot, ZI, Nov. 8 5380 Fernelmont · 2022-05-03
FrameriesRue de Mons 3 7080 Frameries · 2025-01-13
Zetel Vestigingen 12 · 9 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5378,7 k€+15 %
Eigen vermogen1472,7 k€+4 %
Schulden3761,4 k€+22 %
Cash280,1 k€-58 %
Solvabiliteit27 %-10 %
Liquiditeit1.53-4 %
ROE-1 %-120 %
Klantentermijn1140 d+80 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 625,8 k€ | 648,8 k€ | -4 % |
| Nettowinst | -13,7 k€ | 68,5 k€ | -120 % |
| Totaal activa | 5378,7 k€ | 4658,6 k€ | +15 % |
| Eigen vermogen | 1472,7 k€ | 1410,8 k€ | +4 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Ottignies-Louvain-la-NeuveRue de Morimont 13 bus A 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2015-12-10
BrusselTrassersweg 347 1120 Brussel · 2018-05-01
Ottignies-Louvain-la-NeuveAvenue des Iris 14 1341 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2018-09-15
Grâce-HollogneRue de la Station 15 4460 Grâce-Hollogne · 2018-07-01
TubizeRue Quenestine 2 1480 Tubize · 2019-08-21
NivellesChaussée de Charleroi 54 1400 Nivelles · 2019-08-21
NivellesRue du Paradis 79 bus A 1400 Nivelles · 2020-04-27
WavreAvenue Bohy 51 1300 Wavre · 2020-04-27
HastièreRue des Sorbiers, Heer 241 5543 Hastière · 2020-04-27
Ottignies-Louvain-la-NeuveAllée de Clerlande 6 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2020-09-08
FernelmontRue Léopold Genicot, ZI, Nov. 8 5380 Fernelmont · 2022-05-03
FrameriesRue de Mons 3 7080 Frameries · 2025-01-13
Zetel Vestigingen 12 · 9 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5378,7 k€+15 %
Eigen vermogen1472,7 k€+4 %
Schulden3761,4 k€+22 %
Cash280,1 k€-58 %
Solvabiliteit27 %-10 %
Liquiditeit1.53-4 %
ROE-1 %-120 %
Klantentermijn1140 d+80 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 625,8 k€ | 648,8 k€ | -4 % |
| Nettowinst | -13,7 k€ | 68,5 k€ | -120 % |
| Totaal activa | 5378,7 k€ | 4658,6 k€ | +15 % |
| Eigen vermogen | 1472,7 k€ | 1410,8 k€ | +4 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
