Niet ingevuld
E
ENoRa
Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0542.769.438
E
Productuniversum
35.230 · Handel in gas via leidingen
35.230 · Handel in gas via leidingen
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
394,2 k€
Positief resultaat
Personeel
—
Microstructuur
Vestigingen
17
16 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 17
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · TournaiQuai Saint-Brice(TOU) 35 7500 Tournai · 2013-12-06
TournaiBoulevard Delwart(TOU) 20 7500 Tournai · 2015-04-10
NivellesChaussée de Mons 15 1400 Nivelles · 2015-06-12
AsseBrusselsesteenweg 379 1731 Asse · 2015-06-13
BruggeWaggelwaterstraat 2 8000 Brugge · 2015-02-01
LessinesRue de la Verte Louche 2 7866 Lessines · 2016-01-09
MouscronIndustriëlaan 23 7700 Mouscron · 2016-01-17
MonsAvenue Wilson 429 7012 Mons · 2016-10-21
CharleroiRue de Bomerée 54 6032 Charleroi · 2017-03-28
GentRooigemlaan 2 9000 Gent · 2018-05-02
NeufchâteauAllée du Centre-Ardenne, LGL SN 6840 Neufchâteau · 2018-10-15
SoigniesChaussée de Braine 153 7060 Soignies · 2018-11-28
FleurusChaussée de Charleroi(FL) 651 6220 Fleurus · 2019-05-02
Marche-en-FamenneAye, Rue André Feher SN 6900 Marche-en-Famenne · 2019-05-03
PéruwelzRue Vent des noirs moineaux 10 7600 Péruwelz · 2021-02-01
AubangeRue de Freihaut - AUBANGE 2 6790 Aubange · 2021-02-15
KortrijkGentsesteenweg(Kor) 238 8500 Kortrijk · 2020-06-25
Zetel Vestigingen 17 · 16 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5251,7 k€-16 %
Eigen vermogen1786,4 k€+27 %
Schulden3465,3 k€-28 %
Cash1871,7 k€+20443 %
Solvabiliteit34 %+55 %
Liquiditeit3.41+520 %
ROE22 %-67 %
Klantentermijn43 d+19 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 394,2 k€ | 944,2 k€ | -58 % |
| Totaal activa | 5251,7 k€ | 6248,0 k€ | -16 % |
| Eigen vermogen | 1786,4 k€ | 1402,7 k€ | +27 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · TournaiQuai Saint-Brice(TOU) 35 7500 Tournai · 2013-12-06
TournaiBoulevard Delwart(TOU) 20 7500 Tournai · 2015-04-10
NivellesChaussée de Mons 15 1400 Nivelles · 2015-06-12
AsseBrusselsesteenweg 379 1731 Asse · 2015-06-13
BruggeWaggelwaterstraat 2 8000 Brugge · 2015-02-01
LessinesRue de la Verte Louche 2 7866 Lessines · 2016-01-09
MouscronIndustriëlaan 23 7700 Mouscron · 2016-01-17
MonsAvenue Wilson 429 7012 Mons · 2016-10-21
CharleroiRue de Bomerée 54 6032 Charleroi · 2017-03-28
GentRooigemlaan 2 9000 Gent · 2018-05-02
NeufchâteauAllée du Centre-Ardenne, LGL SN 6840 Neufchâteau · 2018-10-15
SoigniesChaussée de Braine 153 7060 Soignies · 2018-11-28
FleurusChaussée de Charleroi(FL) 651 6220 Fleurus · 2019-05-02
Marche-en-FamenneAye, Rue André Feher SN 6900 Marche-en-Famenne · 2019-05-03
PéruwelzRue Vent des noirs moineaux 10 7600 Péruwelz · 2021-02-01
AubangeRue de Freihaut - AUBANGE 2 6790 Aubange · 2021-02-15
KortrijkGentsesteenweg(Kor) 238 8500 Kortrijk · 2020-06-25
Zetel Vestigingen 17 · 16 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa5251,7 k€-16 %
Eigen vermogen1786,4 k€+27 %
Schulden3465,3 k€-28 %
Cash1871,7 k€+20443 %
Solvabiliteit34 %+55 %
Liquiditeit3.41+520 %
ROE22 %-67 %
Klantentermijn43 d+19 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 394,2 k€ | 944,2 k€ | -58 % |
| Totaal activa | 5251,7 k€ | 6248,0 k€ | -16 % |
| Eigen vermogen | 1786,4 k€ | 1402,7 k€ | +27 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
