B

BEA

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0503.819.681
Maatschappelijke zetelStavelot
Opgericht2013
Personeel
Vestigingen1 vestigingen
B
Productuniversum
96.230 · Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
88,2 k€
+4 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
50,3 k€
Positief resultaat
Personeel
Microstructuur
Vestigingen
1
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden (96230)Activiteiten van bouwarchitecten (71111)Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (43350)Landschapsverzorging (81300)Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen (77110)Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans (46713)Activiteiten op het gebied van voeding (86995)Overige vormen van onderwijs (85599)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (47811)Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (43990)Sociaal-cultureel vormingswerk (85593)Patiëntenvervoer per ambulance (86920)Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (43390)Ziekenvervoer (86903)Overige menselijke gezondheidszorg, n.e.g. (86909)Handel in aanhangwagens, opleggers en caravans (45194)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45113)Restaureren van bouwwerken (43995)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · StavelotChemin des Haies 9 4970 Stavelot · 2013-02-07
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa100,7 k€-13 %
Eigen vermogen36,1 k€+7 %
Schulden64,6 k€-21 %
Cash33,3 k€+4 %
Solvabiliteit36 %+24 %
Liquiditeit0.87+9 %
ROE139 %+6850 %
Klantentermijn45 d-55 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge88,2 k€84,5 k€+4 %
Nettowinst50,3 k€53,6 k€-6 %
Totaal activa100,7 k€115,4 k€-13 %
Eigen vermogen36,1 k€33,9 k€+7 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · StavelotChemin des Haies 9 4970 Stavelot · 2013-02-07
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa100,7 k€-13 %
Eigen vermogen36,1 k€+7 %
Schulden64,6 k€-21 %
Cash33,3 k€+4 %
Solvabiliteit36 %+24 %
Liquiditeit0.87+9 %
ROE139 %+6850 %
Klantentermijn45 d-55 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge88,2 k€84,5 k€+4 %
Nettowinst50,3 k€53,6 k€-6 %
Totaal activa100,7 k€115,4 k€-13 %
Eigen vermogen36,1 k€33,9 k€+7 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen