Niet ingevuld
E
Elevéo
Actieve ondernemingVereniging zonder winstoogmerkBE 0479.153.274
E
Productuniversum
01.620 · Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt
01.620 · Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
50,7 k€
Positief resultaat
Personeel
100-199
Microstructuur
Vestigingen
12
7 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 12
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · CineyChamps Elysées 4 5590 Ciney · 2002-10-31
CineyChamps Elysées 12 5590 Ciney · 2002-10-31
CineyChemin du Tersoit 32 5590 Ciney · 2002-10-31
HerveRue de la Clef 41 4650 Herve · 2002-10-31
SoumagneRue des Pépinières(CER) 36 4632 Soumagne · 2002-10-31
AthChemin des Tuileries 115 7800 Ath · 2002-10-31
GeerRue de Celles(HOL) SN 4250 Geer · 2018-06-28
ClavierRue du Marché SN 4560 Clavier · 2018-06-28
ClavierRue Forville 57 4560 Clavier · 2018-06-28
HerveRue de Charneux 94 4650 Herve · 2018-06-28
HannutRue des Combattants 1 4280 Hannut · 2018-06-28
CineyChamps Elysées 12- 5590 Ciney · 2023-07-01
Zetel Vestigingen 12 · 7 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa6755,7 k€+5 %
Eigen vermogen3122,5 k€+2 %
Schulden3451,4 k€+5 %
Cash900,1 k€+38 %
Solvabiliteit46 %-4 %
Liquiditeit1.42-7 %
ROE2 %+140 %
Klantentermijn134 d-14 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 50,7 k€ | -152,9 k€ | +133 % |
| Totaal activa | 6755,7 k€ | 6463,4 k€ | +5 % |
| Eigen vermogen | 3122,5 k€ | 3071,8 k€ | +2 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · CineyChamps Elysées 4 5590 Ciney · 2002-10-31
CineyChamps Elysées 12 5590 Ciney · 2002-10-31
CineyChemin du Tersoit 32 5590 Ciney · 2002-10-31
HerveRue de la Clef 41 4650 Herve · 2002-10-31
SoumagneRue des Pépinières(CER) 36 4632 Soumagne · 2002-10-31
AthChemin des Tuileries 115 7800 Ath · 2002-10-31
GeerRue de Celles(HOL) SN 4250 Geer · 2018-06-28
ClavierRue du Marché SN 4560 Clavier · 2018-06-28
ClavierRue Forville 57 4560 Clavier · 2018-06-28
HerveRue de Charneux 94 4650 Herve · 2018-06-28
HannutRue des Combattants 1 4280 Hannut · 2018-06-28
CineyChamps Elysées 12- 5590 Ciney · 2023-07-01
Zetel Vestigingen 12 · 7 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa6755,7 k€+5 %
Eigen vermogen3122,5 k€+2 %
Schulden3451,4 k€+5 %
Cash900,1 k€+38 %
Solvabiliteit46 %-4 %
Liquiditeit1.42-7 %
ROE2 %+140 %
Klantentermijn134 d-14 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 50,7 k€ | -152,9 k€ | +133 % |
| Totaal activa | 6755,7 k€ | 6463,4 k€ | +5 % |
| Eigen vermogen | 3122,5 k€ | 3071,8 k€ | +2 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
