Niet ingevuld
L
Les Ecoles de l' ACIS
Actieve ondernemingVereniging zonder winstoogmerkBE 0469.409.427
L
Productuniversum
85.326 · Vrij gesubsidieerd buitengewoon secundair onderwijs
85.326 · Vrij gesubsidieerd buitengewoon secundair onderwijs
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
351,8 k€
Positief resultaat
Personeel
10-19
Microstructuur
Vestigingen
11
9 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 11
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · ErquelinnesRue de Maubeuge 172 6560 Erquelinnes · 2004-12-10
SoumagneRue de l'Institut(CER) 40 4632 Soumagne · 2005-01-01
ChastreRue des Acacias 4 1450 Chastre · 2007-01-01
DurbuyTerre aux Ris 1 6940 Durbuy · 2007-01-01
DurbuyTerre aux Ris 1 bus A 6940 Durbuy · 2007-01-01
ChastreVenelle des Sorbiers 1 1450 Chastre · 2007-01-01
NamurAvenue de la Pairelle 33-34 5000 Namur · 2010-01-01
Ottignies-Louvain-la-NeuveAvenue de l'Espinette 2A 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2015-09-01
CharleroiRue Grimard 175 6061 Charleroi · 2019-01-01
WavreRue Barbier 12 1300 Wavre · 2025-04-01
HerveRue Gustave Taillard 16 4650 Herve · 2025-04-01
Zetel Vestigingen 11 · 9 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa11596,8 k€+15 %
Eigen vermogen6742,9 k€+6 %
Schulden3980,1 k€+43 %
Cash6776,4 k€+24 %
Solvabiliteit58 %-8 %
Liquiditeit2.47-22 %
ROE5 %+25 %
Klantentermijn4317 d+17 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 351,8 k€ | 286,7 k€ | +23 % |
| Totaal activa | 11596,8 k€ | 10065,1 k€ | +15 % |
| Eigen vermogen | 6742,9 k€ | 6386,2 k€ | +6 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · ErquelinnesRue de Maubeuge 172 6560 Erquelinnes · 2004-12-10
SoumagneRue de l'Institut(CER) 40 4632 Soumagne · 2005-01-01
ChastreRue des Acacias 4 1450 Chastre · 2007-01-01
DurbuyTerre aux Ris 1 6940 Durbuy · 2007-01-01
DurbuyTerre aux Ris 1 bus A 6940 Durbuy · 2007-01-01
ChastreVenelle des Sorbiers 1 1450 Chastre · 2007-01-01
NamurAvenue de la Pairelle 33-34 5000 Namur · 2010-01-01
Ottignies-Louvain-la-NeuveAvenue de l'Espinette 2A 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve · 2015-09-01
CharleroiRue Grimard 175 6061 Charleroi · 2019-01-01
WavreRue Barbier 12 1300 Wavre · 2025-04-01
HerveRue Gustave Taillard 16 4650 Herve · 2025-04-01
Zetel Vestigingen 11 · 9 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa11596,8 k€+15 %
Eigen vermogen6742,9 k€+6 %
Schulden3980,1 k€+43 %
Cash6776,4 k€+24 %
Solvabiliteit58 %-8 %
Liquiditeit2.47-22 %
ROE5 %+25 %
Klantentermijn4317 d+17 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 351,8 k€ | 286,7 k€ | +23 % |
| Totaal activa | 11596,8 k€ | 10065,1 k€ | +15 % |
| Eigen vermogen | 6742,9 k€ | 6386,2 k€ | +6 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
