Productuniversum 68.310 · Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
WebsiteNog te identificeren↗LinkedInNog te identificereninFacebookNog te identificerenfInstagramNog te identificeren◎YouTubeNog te identificeren▶TikTokNog te identificeren♪
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Omzet
—
—
Nettowinst
—
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
2
2 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (68310)Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (68203)Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (68201)
Burgemeester Etienne Demunterl. 5 bus 10, 1090 Jette
Vestigingseenheid 2.074.620.954 · Sinds 1996-01-09
Activiteiten van deze vestiging
9
68.203 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen68.201 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen68.110 · Handel in eigen onroerend goed68.322 · Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis6831001 · Bemiddeling bij de aankoop, verkoop en verhuur van onroerend goed68.310 · Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed68.121 · Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten68.122 · Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Toon de 1 andere
6499901 · Deposito- en Consignatiekas
Ternat
Dronkenborrestraat 41, 1741 Ternat
Vestigingseenheid 2.370.606.853 · Sinds 2025-01-01
Activiteiten van deze vestiging
7
68.122 · Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten68.121 · Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten68.322 · Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis68.110 · Handel in eigen onroerend goed68.201 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen68.203 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen68.310 · Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Burgemeester Etienne Demunterl. 5 bus 10, 1090 Jette
Vestigingseenheid 2.074.620.954 · Sinds 1996-01-09
Activiteiten van deze vestiging
9
68.203 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen68.201 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen68.110 · Handel in eigen onroerend goed68.322 · Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis6831001 · Bemiddeling bij de aankoop, verkoop en verhuur van onroerend goed68.310 · Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed68.121 · Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten68.122 · Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Toon de 1 andere
6499901 · Deposito- en Consignatiekas
Ternat
Dronkenborrestraat 41, 1741 Ternat
Vestigingseenheid 2.370.606.853 · Sinds 2025-01-01
Activiteiten van deze vestiging
7
68.122 · Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten68.121 · Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten68.322 · Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis68.110 · Handel in eigen onroerend goed68.201 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen68.203 · Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen68.310 · Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Geen vestiging komt overeen.
Bron KBO
Jobs
Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.
Klantopdrachten
Vacatures voor andere werkgevers — pagina’s, proces en contacten.
0
Contacten
Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.
Geen vacatures gepubliceerd.
Volledig profiel beschikbaar Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.