Niet ingevuld
V
VIGO
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0444.471.717
V
Productuniversum
32.500 · Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
32.500 · Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
9687,2 k€
Positief resultaat
Personeel
500-999
Microstructuur
Vestigingen
17
13 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 17
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · LubbeekWeligerveld(PEL) 1 3212 Lubbeek · 1991-07-02
WetterenBiezeweg 13 9230 Wetteren · 1999-10-14
GentMaaltebruggestraat 288 9000 Gent · 1993-12-28
LeuvenInterleuvenlaan 60 3001 Leuven · 2011-06-06
TienenLeopoldvest 58 3300 Tienen · 2011-06-06
AsseZ. 1 Researchpark 10 1731 Asse · 2011-06-06
NamurChaussée de Marche(EP) 483 bus COM 3 5101 Namur · 2011-06-06
GentZwijnaardsesteenweg 488 9000 Gent · 2011-06-06
AntwerpenFlorent Pauwelslei 1 2100 Antwerpen · 2014-01-01
AntwerpenBoomsesteenweg 135 2610 Antwerpen · 2016-10-01
LeuvenHerestraat 49 3000 Leuven · 2019-01-01
Steenokkerzeelde Maillé de la Tour Landrylaan 3 1820 Steenokkerzeel · 2021-01-01
RoeselareDiksmuidsesteenweg 370 bus A 8800 Roeselare · 2021-08-01
AntwerpenHerentalsebaan 414 2100 Antwerpen · 2022-01-01
TurnhoutBrugstraat 57 2300 Turnhout · 2023-01-01
HasseltNieuwe steenweg 6 3500 Hasselt · 2025-01-01
GenkHenry Fordlaan 43 3600 Genk · 2025-01-01
Zetel Vestigingen 17 · 13 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa65549,4 k€+2 %
Eigen vermogen10628,7 k€-41 %
Schulden54913,2 k€+19 %
Cash1629,3 k€+45 %
Solvabiliteit16 %-43 %
Liquiditeit0.74-16 %
ROE91 %+86 %
Klantentermijn94 d+7 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 9687,2 k€ | 8962,4 k€ | +8 % |
| Totaal activa | 65549,4 k€ | 64483,3 k€ | +2 % |
| Eigen vermogen | 10628,7 k€ | 18163,9 k€ | -41 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · LubbeekWeligerveld(PEL) 1 3212 Lubbeek · 1991-07-02
WetterenBiezeweg 13 9230 Wetteren · 1999-10-14
GentMaaltebruggestraat 288 9000 Gent · 1993-12-28
LeuvenInterleuvenlaan 60 3001 Leuven · 2011-06-06
TienenLeopoldvest 58 3300 Tienen · 2011-06-06
AsseZ. 1 Researchpark 10 1731 Asse · 2011-06-06
NamurChaussée de Marche(EP) 483 bus COM 3 5101 Namur · 2011-06-06
GentZwijnaardsesteenweg 488 9000 Gent · 2011-06-06
AntwerpenFlorent Pauwelslei 1 2100 Antwerpen · 2014-01-01
AntwerpenBoomsesteenweg 135 2610 Antwerpen · 2016-10-01
LeuvenHerestraat 49 3000 Leuven · 2019-01-01
Steenokkerzeelde Maillé de la Tour Landrylaan 3 1820 Steenokkerzeel · 2021-01-01
RoeselareDiksmuidsesteenweg 370 bus A 8800 Roeselare · 2021-08-01
AntwerpenHerentalsebaan 414 2100 Antwerpen · 2022-01-01
TurnhoutBrugstraat 57 2300 Turnhout · 2023-01-01
HasseltNieuwe steenweg 6 3500 Hasselt · 2025-01-01
GenkHenry Fordlaan 43 3600 Genk · 2025-01-01
Zetel Vestigingen 17 · 13 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa65549,4 k€+2 %
Eigen vermogen10628,7 k€-41 %
Schulden54913,2 k€+19 %
Cash1629,3 k€+45 %
Solvabiliteit16 %-43 %
Liquiditeit0.74-16 %
ROE91 %+86 %
Klantentermijn94 d+7 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 9687,2 k€ | 8962,4 k€ | +8 % |
| Totaal activa | 65549,4 k€ | 64483,3 k€ | +2 % |
| Eigen vermogen | 10628,7 k€ | 18163,9 k€ | -41 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
