S

S.D. DEMOLITIONS - DEPANNAGES

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0436.946.396
Maatschappelijke zetelCharleroi
Opgericht1989
Personeel20-49 personen
Vestigingen3 vestigingen
S
Productuniversum
46.872 · Groothandel in ijzer- en staalschroot en in oude non-ferrometalen

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
2966,0 k€
+25 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
272,7 k€
Positief resultaat
Personeel
20-49
Microstructuur
Vestigingen
3
2 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Groothandel in ijzer- en staalschroot en in oude non-ferrometalen (46872)Goederenvervoer over de weg (49410)Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen (77110)Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen (47820)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (95311)Verhuisactiviteiten (49420)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (47811)Verhuur van auto's (71100)Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's (50302)Verhuisdiensten (60241)Detailhandel in motorvoertuigen (50103)Goederenvervoer over de weg (60242)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45113)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45201)Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen (45320)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · CharleroiRue du Clicotia 11 6031 Charleroi · 1989-05-19
CharleroiRoute de Trazegnies 41 6031 Charleroi · 2004-01-01
Fontaine-l'EvêqueAvenue des Déportés(F-E) 104 6140 Fontaine-l'Evêque · 1996-12-19
Zetel Vestigingen 3 · 2 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa3657,6 k€+33 %
Eigen vermogen1312,6 k€+16 %
Schulden2345,0 k€+46 %
Cash420,1 k€+13 %
Solvabiliteit36 %-12 %
Liquiditeit1.12-4 %
ROE21 %+62 %
Klantentermijn95 d-10 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge2966,0 k€2376,5 k€+25 %
Nettowinst272,7 k€151,7 k€+80 %
Totaal activa3657,6 k€2740,2 k€+33 %
Eigen vermogen1312,6 k€1133,8 k€+16 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · CharleroiRue du Clicotia 11 6031 Charleroi · 1989-05-19
CharleroiRoute de Trazegnies 41 6031 Charleroi · 2004-01-01
Fontaine-l'EvêqueAvenue des Déportés(F-E) 104 6140 Fontaine-l'Evêque · 1996-12-19
Zetel Vestigingen 3 · 2 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa3657,6 k€+33 %
Eigen vermogen1312,6 k€+16 %
Schulden2345,0 k€+46 %
Cash420,1 k€+13 %
Solvabiliteit36 %-12 %
Liquiditeit1.12-4 %
ROE21 %+62 %
Klantentermijn95 d-10 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge2966,0 k€2376,5 k€+25 %
Nettowinst272,7 k€151,7 k€+80 %
Totaal activa3657,6 k€2740,2 k€+33 %
Eigen vermogen1312,6 k€1133,8 k€+16 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen