Niet ingevuld
H
Hagelstein et Co
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0424.299.576
H
Productuniversum
79.110 · Activiteiten van reisbureaus
79.110 · Activiteiten van reisbureaus
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
298,0 k€
-23 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
54,7 k€
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
11
11 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 11
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · ViséRue des Récollets(VIS) 65 4600 Visé · 1997-04-18
SoumagneRue César de Paepe 5 4630 Soumagne · 1997-04-18
AywailleRue Alphonse Gilles 6 4920 Aywaille · 1997-04-18
MonsRue des Viaducs(N) 227 7020 Mons · 1997-04-08
Braine-le-ChâteauRue de Nivelles 9 1440 Braine-le-Château · 1997-04-29
TournaiRue de l'Athénée(TOU) 25 7500 Tournai · 1997-04-07
WelkenraedtRue de l'Eglise 24 4840 Welkenraedt · 1997-04-10
LiègeRue du Sart-Tilman CHU 4031 Liège · 2002-12-17
MalmedyRue de la Tannerie 14 4960 Malmedy · 2013-01-01
ChaudfontaineVoie de l'Air Pur 155 4052 Chaudfontaine · 2018-01-01
WaterlooRue Libert (François) 14 1410 Waterloo · 2019-05-01
Zetel Vestigingen 11 · 11 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1042,6 k€-37 %
Eigen vermogen292,4 k€+23 %
Schulden750,3 k€-47 %
Cash317,8 k€+26 %
Solvabiliteit28 %+100 %
Liquiditeit1.81+44 %
ROE19 %-51 %
Klantentermijn682 d-43 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 298,0 k€ | 386,0 k€ | -23 % |
| Nettowinst | 54,7 k€ | 92,3 k€ | -41 % |
| Totaal activa | 1042,6 k€ | 1663,3 k€ | -37 % |
| Eigen vermogen | 292,4 k€ | 237,6 k€ | +23 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · ViséRue des Récollets(VIS) 65 4600 Visé · 1997-04-18
SoumagneRue César de Paepe 5 4630 Soumagne · 1997-04-18
AywailleRue Alphonse Gilles 6 4920 Aywaille · 1997-04-18
MonsRue des Viaducs(N) 227 7020 Mons · 1997-04-08
Braine-le-ChâteauRue de Nivelles 9 1440 Braine-le-Château · 1997-04-29
TournaiRue de l'Athénée(TOU) 25 7500 Tournai · 1997-04-07
WelkenraedtRue de l'Eglise 24 4840 Welkenraedt · 1997-04-10
LiègeRue du Sart-Tilman CHU 4031 Liège · 2002-12-17
MalmedyRue de la Tannerie 14 4960 Malmedy · 2013-01-01
ChaudfontaineVoie de l'Air Pur 155 4052 Chaudfontaine · 2018-01-01
WaterlooRue Libert (François) 14 1410 Waterloo · 2019-05-01
Zetel Vestigingen 11 · 11 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa1042,6 k€-37 %
Eigen vermogen292,4 k€+23 %
Schulden750,3 k€-47 %
Cash317,8 k€+26 %
Solvabiliteit28 %+100 %
Liquiditeit1.81+44 %
ROE19 %-51 %
Klantentermijn682 d-43 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 298,0 k€ | 386,0 k€ | -23 % |
| Nettowinst | 54,7 k€ | 92,3 k€ | -41 % |
| Totaal activa | 1042,6 k€ | 1663,3 k€ | -37 % |
| Eigen vermogen | 292,4 k€ | 237,6 k€ | +23 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
