B

Boulangerie DELHAYE

Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0423.343.038
Maatschappelijke zetelMarche-en-Famenne
Opgericht1982
Personeel50-99 personen
Vestigingen13 vestigingen
B
Productuniversum
10.712 · Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
4541,4 k€
+1 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
814,0 k€
Positief resultaat
Personeel
50-99
Microstructuur
Vestigingen
13
8 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk (10712)Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (56112)Eetgelegenheden met beperkte bediening (56102)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · CineySaint Gilles 57 5590 Ciney · 2002-03-27
RochefortRue des Tanneries 19 5580 Rochefort · 2002-03-27
Marche-en-FamenneMarche, Rue des Savoyards 8 6900 Marche-en-Famenne · 1983-01-01
Marche-en-FamenneMarche, Avenue du Monument 1 6900 Marche-en-Famenne · 1996-01-22
Marche-en-FamenneMarloie, Rue de la Station 11 6900 Marche-en-Famenne · 1996-01-22
Marche-en-FamenneOn, Rue des Combattants 64 6900 Marche-en-Famenne · 2002-03-25
NamurPlace Notre-Dame de la Paix(EP) 10 5101 Namur · 2003-10-13
Marche-en-FamenneMarche,Boucle de la Famenne 12 6900 Marche-en-Famenne · 2008-05-27
DurbuyEn Charotte 19 6940 Durbuy · 2011-09-14
BastognePlace Mac-Auliffe 7 6600 Bastogne · 2014-03-19
TellinRue Grande 4 6927 Tellin · 2017-10-25
DurbuyRue de Lantigné (Petithan) 2 6940 Durbuy · 2018-11-24
RendeuxVecpré 2 6987 Rendeux · 2021-07-01
Zetel Vestigingen 13 · 8 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa4853,2 k€+18 %
Eigen vermogen1696,2 k€-5 %
Schulden3157,0 k€+37 %
Cash1472,8 k€+37 %
Solvabiliteit35 %-20 %
Liquiditeit0.9467443969681145-10 %
ROE48 %-17 %
Klantentermijn18 d-10 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge4541,4 k€4487,6 k€+1 %
Nettowinst814,0 k€1044,6 k€-22 %
Totaal activa4853,2 k€4105,6 k€+18 %
Eigen vermogen1696,2 k€1794,4 k€-5 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · CineySaint Gilles 57 5590 Ciney · 2002-03-27
RochefortRue des Tanneries 19 5580 Rochefort · 2002-03-27
Marche-en-FamenneMarche, Rue des Savoyards 8 6900 Marche-en-Famenne · 1983-01-01
Marche-en-FamenneMarche, Avenue du Monument 1 6900 Marche-en-Famenne · 1996-01-22
Marche-en-FamenneMarloie, Rue de la Station 11 6900 Marche-en-Famenne · 1996-01-22
Marche-en-FamenneOn, Rue des Combattants 64 6900 Marche-en-Famenne · 2002-03-25
NamurPlace Notre-Dame de la Paix(EP) 10 5101 Namur · 2003-10-13
Marche-en-FamenneMarche,Boucle de la Famenne 12 6900 Marche-en-Famenne · 2008-05-27
DurbuyEn Charotte 19 6940 Durbuy · 2011-09-14
BastognePlace Mac-Auliffe 7 6600 Bastogne · 2014-03-19
TellinRue Grande 4 6927 Tellin · 2017-10-25
DurbuyRue de Lantigné (Petithan) 2 6940 Durbuy · 2018-11-24
RendeuxVecpré 2 6987 Rendeux · 2021-07-01
Zetel Vestigingen 13 · 8 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa4853,2 k€+18 %
Eigen vermogen1696,2 k€-5 %
Schulden3157,0 k€+37 %
Cash1472,8 k€+37 %
Solvabiliteit35 %-20 %
Liquiditeit0.9467443969681145-10 %
ROE48 %-17 %
Klantentermijn18 d-10 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge4541,4 k€4487,6 k€+1 %
Nettowinst814,0 k€1044,6 k€-22 %
Totaal activa4853,2 k€4105,6 k€+18 %
Eigen vermogen1696,2 k€1794,4 k€-5 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen