Niet ingevuld
S
SENEC
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0422.672.748
S
Productuniversum
43.222 · Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
43.222 · Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
-2664,8 k€
Positief resultaat
Personeel
100-199
Microstructuur
Vestigingen
16
16 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 16
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Wezembeek-OppemJozef De Keyzerstraat 5 1970 Wezembeek-Oppem · 2000-06-29
LokerenKruisstraat 48 9180 Lokeren · 2003-01-01
HerstalParc Ind. des Hauts Sarts, 1e av 66 4040 Herstal · 2003-01-01
FarciennesRue Le Campinaire(FAR) 154 bus 40 6240 Farciennes · 2003-01-01
Sint-Pieters-LeeuwDrie Fonteinenstraat 34 bus unit 3 1600 Sint-Pieters-Leeuw · 1992-04-08
MonsQuai Sud 31A 7000 Mons · 2023-07-01
PajottegemEdingsesteenweg 91 1755 Pajottegem · 2024-10-01
NielTunnelweg 11 2845 Niel · 2024-12-01
RixensartRue du Cerf 190 bus 2 1332 Rixensart · 2025-01-01
RoeselarePeter Benoitstraat - 8800 Roeselare · 2025-02-01
Braine-l'AlleudAvenue du Commerce 17 1420 Braine-l'Alleud · 2026-07-01
UkkelSterstraat 2 1180 Ukkel · 2026-07-01
SpaAvenue Reine Astrid 171 4900 Spa · 2026-07-01
FauvillersLa Chaussée,Malmaison 57 6637 Fauvillers · 2026-07-01
Merelbeke-MellePoelstraat 226 9820 Merelbeke-Melle · 2026-07-01
WaterlooChaussée de Tervuren 155 bus 2 1410 Waterloo · 2026-07-01
Zetel Vestigingen 16 · 16 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa6112,6 k€+13 %
Eigen vermogen-951,0 k€-155 %
Schulden7063,6 k€+91 %
Cash106 €-33 %
Solvabiliteit-16 %-150 %
Liquiditeit0.34-35 %
ROE3 %+106 %
Klantentermijn45 d0 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | -2664,8 k€ | -912,2 k€ | -192 % |
| Totaal activa | 6112,6 k€ | 5417,9 k€ | +13 % |
| Eigen vermogen | -951,0 k€ | 1713,8 k€ | -155 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · Wezembeek-OppemJozef De Keyzerstraat 5 1970 Wezembeek-Oppem · 2000-06-29
LokerenKruisstraat 48 9180 Lokeren · 2003-01-01
HerstalParc Ind. des Hauts Sarts, 1e av 66 4040 Herstal · 2003-01-01
FarciennesRue Le Campinaire(FAR) 154 bus 40 6240 Farciennes · 2003-01-01
Sint-Pieters-LeeuwDrie Fonteinenstraat 34 bus unit 3 1600 Sint-Pieters-Leeuw · 1992-04-08
MonsQuai Sud 31A 7000 Mons · 2023-07-01
PajottegemEdingsesteenweg 91 1755 Pajottegem · 2024-10-01
NielTunnelweg 11 2845 Niel · 2024-12-01
RixensartRue du Cerf 190 bus 2 1332 Rixensart · 2025-01-01
RoeselarePeter Benoitstraat - 8800 Roeselare · 2025-02-01
Braine-l'AlleudAvenue du Commerce 17 1420 Braine-l'Alleud · 2026-07-01
UkkelSterstraat 2 1180 Ukkel · 2026-07-01
SpaAvenue Reine Astrid 171 4900 Spa · 2026-07-01
FauvillersLa Chaussée,Malmaison 57 6637 Fauvillers · 2026-07-01
Merelbeke-MellePoelstraat 226 9820 Merelbeke-Melle · 2026-07-01
WaterlooChaussée de Tervuren 155 bus 2 1410 Waterloo · 2026-07-01
Zetel Vestigingen 16 · 16 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa6112,6 k€+13 %
Eigen vermogen-951,0 k€-155 %
Schulden7063,6 k€+91 %
Cash106 €-33 %
Solvabiliteit-16 %-150 %
Liquiditeit0.34-35 %
ROE3 %+106 %
Klantentermijn45 d0 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | -2664,8 k€ | -912,2 k€ | -192 % |
| Totaal activa | 6112,6 k€ | 5417,9 k€ | +13 % |
| Eigen vermogen | -951,0 k€ | 1713,8 k€ | -155 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
