G

GARAGE MONNIER

Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0421.580.311
Maatschappelijke zetelSoignies
Opgericht1981
Personeel36,3 VTE
Vestigingen4 vestigingen
G
Productuniversum
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Omzet 2024
36020,3 k€
+8 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
342,2 k€
Positief resultaat
Personeel
36,3 VTE
20 tot 49 werknemers
Vestigingen
4
3 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (47811)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (95311)Onderhoud en reparatie van auto's (50200)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45201)

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 4 · 3 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Soignies

Rue de la Senne 61, 7060 Soignies

Vestigingseenheid 2.019.851.091 · Sinds 1981-05-27

Activiteiten van deze vestiging

7
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)4781101 · Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.632 · Detailhandel in fietsen4782001 · Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen
Ath

Chaussée de Tournai 92-98, 7800 Ath

Vestigingseenheid 2.147.354.920 · Sinds 2002-09-01

Activiteiten van deze vestiging

6
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.830 · Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)46.711 · Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
La Louvière

Rue de la Croyère(L.L) 71, 7100 La Louvière

Vestigingseenheid 2.256.092.316 · Sinds 2016-09-01

Activiteiten van deze vestiging

6
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)46.711 · Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.830 · Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Ath

Chaussée de Tournai 108, 7800 Ath

Vestigingseenheid 2.320.455.378 · Sinds 2021-01-01

Activiteiten van deze vestiging

4
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Meer zienBoekjaar 2024
Totaal activa11103,3 k€+21 %
Eigen vermogen3523,6 k€0 %
Schulden7579,7 k€+35 %
Cash98,9 k€+200 %
Solvabiliteit32 %-16 %
Liquiditeit0.43+5 %
ROE10 %-50 %
Klantentermijn10 d-29 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Omzet36020,3 k€33429,4 k€
+8 %
Nettowinst342,2 k€701,4 k€
-51 %
Eigen vermogen3523,6 k€3523,6 k€
0 %
Schulden7579,7 k€5633,1 k€
+35 %
Cash98,9 k€32,9 k€
+200 %

Team en sleutelcontacten

Mandatarissen, wettelijke vertegenwoordiger en link naar de fiche.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Sleutelregistratie

47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Contactgegevens

Telefoon en e-mail van de website of Google.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Team

Personen geïdentificeerd op de website van het bedrijf.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Gebeurtenissen

Samenvatting, status en brondocument.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Voor kandidaten

Deze fiche is voor recruiters. Vacatures voor kandidaten staan op ilovemy.jobs.
Bekijk vacatures voor kandidaten op ilovemy.jobs

Jobs gevonden

Interne vacatures en klantopdrachten gevonden op de site.

Geen jobs gevonden voor het moment

Werkgever

Personeelsbestand en HR-lezing, vóór de vacatures.
Opgericht

1981

Vestigingen

4 vestigingen

Evolutie van het personeel

Nog geen VTE-reeks over meerdere boekjaren.

Verdeling man / vrouw

Geen man/vrouw-verdeling gepubliceerd voor dit boekjaar.

Voltijds / deeltijds

Geen voltijds/deeltijds-verdeling geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Kader / bedienden / arbeiders / andere

Geen verdeling per beroepscategorie geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Uitzendkrachten / vast personeel

Niet geëxtraheerd uit de sociale balans. De gepubliceerde VTE is het ingeschreven personeel van het bedrijf, niet de mensen op opdracht.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Werkplekken

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 4 · 3 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Soignies

Rue de la Senne 61, 7060 Soignies

Vestigingseenheid 2.019.851.091 · Sinds 1981-05-27

Activiteiten van deze vestiging

7
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)4781101 · Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.632 · Detailhandel in fietsen4782001 · Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen
Ath

Chaussée de Tournai 92-98, 7800 Ath

Vestigingseenheid 2.147.354.920 · Sinds 2002-09-01

Activiteiten van deze vestiging

6
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.830 · Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)46.711 · Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
La Louvière

Rue de la Croyère(L.L) 71, 7100 La Louvière

Vestigingseenheid 2.256.092.316 · Sinds 2016-09-01

Activiteiten van deze vestiging

6
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)46.711 · Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.830 · Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Ath

Chaussée de Tournai 108, 7800 Ath

Vestigingseenheid 2.320.455.378 · Sinds 2021-01-01

Activiteiten van deze vestiging

4
47.811 · Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)47.820 · Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen95.311 · Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)95.314 · Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Bron KBO

Jobs

Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0

Contacten

Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.

Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa11103,3 k€+21 %
Eigen vermogen3523,6 k€0 %
Schulden7579,7 k€+35 %
Cash98,9 k€+200 %
Solvabiliteit32 %-16 %
Liquiditeit0.43+5 %
ROE10 %-50 %
Klantentermijn10 d-29 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Omzet36020,3 k€33429,4 k€
+8 %
Nettowinst342,2 k€701,4 k€
-51 %
Eigen vermogen3523,6 k€3523,6 k€
0 %
Schulden7579,7 k€5633,1 k€
+35 %
Cash98,9 k€32,9 k€
+200 %

Gedetailleerde financiële analyse

Evolutie, ratio’s en lectuur van de opgehaalde boekjaren.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel