Niet ingevuld
C
Chaussures René Collard
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0420.079.284
C
Productuniversum
47.721 · Detailhandel in schoeisel
47.721 · Detailhandel in schoeisel
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
1126,6 k€
+2 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
22,7 k€
Positief resultaat
Personeel
20-49
Microstructuur
Vestigingen
6
5 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 6
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · SeraingRue Grand-Vinâve 19 4101 Seraing · 1980-01-01
LiègeQuai des Vennes 1 4020 Liège · 1997-02-14
NeupréRoute du Condroz(RR) - 4120 Neupré · 2002-04-20
AwansRue Chaussée 17/1 4342 Awans · 2007-03-17
MouscronPater Damiaanstraat 4 7700 Mouscron · 2013-03-15
SeraingRue de Tilff 39 bus 3 4100 Seraing · 2020-10-01
Zetel Vestigingen 6 · 5 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa2701,0 k€-14 %
Eigen vermogen862,5 k€+3 %
Schulden1838,5 k€-20 %
Cash435,7 k€0 %
Solvabiliteit32 %+19 %
Liquiditeit0.75+1 %
ROE3 %+50 %
Klantentermijn15 d-21 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 1126,6 k€ | 1105,0 k€ | +2 % |
| Nettowinst | 22,7 k€ | 20,2 k€ | +12 % |
| Totaal activa | 2701,0 k€ | 3130,5 k€ | -14 % |
| Eigen vermogen | 862,5 k€ | 839,7 k€ | +3 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · SeraingRue Grand-Vinâve 19 4101 Seraing · 1980-01-01
LiègeQuai des Vennes 1 4020 Liège · 1997-02-14
NeupréRoute du Condroz(RR) - 4120 Neupré · 2002-04-20
AwansRue Chaussée 17/1 4342 Awans · 2007-03-17
MouscronPater Damiaanstraat 4 7700 Mouscron · 2013-03-15
SeraingRue de Tilff 39 bus 3 4100 Seraing · 2020-10-01
Zetel Vestigingen 6 · 5 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa2701,0 k€-14 %
Eigen vermogen862,5 k€+3 %
Schulden1838,5 k€-20 %
Cash435,7 k€0 %
Solvabiliteit32 %+19 %
Liquiditeit0.75+1 %
ROE3 %+50 %
Klantentermijn15 d-21 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | 1126,6 k€ | 1105,0 k€ | +2 % |
| Nettowinst | 22,7 k€ | 20,2 k€ | +12 % |
| Totaal activa | 2701,0 k€ | 3130,5 k€ | -14 % |
| Eigen vermogen | 862,5 k€ | 839,7 k€ | +3 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
