C

COMPAGNIE DES CIMENTS BELGES

Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0419.445.816
Maatschappelijke zetelTournai
Opgericht1979
Personeel200-499 personen
Vestigingen10 vestigingen
C
Productuniversum
23.510 · Vervaardiging van cement

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
Nettowinst 2024
37780,1 k€
Positief resultaat
Personeel
200-499
Microstructuur
Vestigingen
10
9 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Vervaardiging van cement (23510)Vervaardiging van stortklare beton (23630)Houwen, bewerken en afwerken van natuursteen (23700)Vervaardiging van cement (26510)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · BrusselHavenlaan 79 A 1000 Brussel · 1992-02-12
CharleroiRoute de Châtelet 405 6010 Charleroi · 1992-07-01
SoigniesChemin du Clypot - 7063 Soignies · 1992-02-28
Mont-Saint-GuibertRue des Sablières 2 1435 Mont-Saint-Guibert · 1992-03-02
NinoveBrakelsesteenweg zn 9400 Ninove · 1992-02-28
TournaiGrand'Route(G-R) 260 7530 Tournai · 1992-01-09
TournaiCarriére d'Antour (R-C) sn 7520 Tournai · 1992-07-09
AthAvenue des Artisans(GHI) 27 7822 Ath · 1996-01-01
Saint-GhislainQuai de la Darse(B) SN 7331 Saint-Ghislain · 2011-12-01
PéruwelzRue de la Guérison(ROU) 1 7601 Péruwelz · 2011-12-01
Zetel Vestigingen 10 · 9 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa466970,5 k€+10 %
Eigen vermogen376720,4 k€+11 %
Schulden82274,0 k€+8 %
Cash119111,1 k€+29 %
Solvabiliteit81 %+1 %
Liquiditeit1.96+4 %
ROE10 %-33 %
Klantentermijn46 d-13 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst37780,1 k€49294,9 k€-23 %
Totaal activa466970,5 k€423265,3 k€+10 %
Eigen vermogen376720,4 k€338940,3 k€+11 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · BrusselHavenlaan 79 A 1000 Brussel · 1992-02-12
CharleroiRoute de Châtelet 405 6010 Charleroi · 1992-07-01
SoigniesChemin du Clypot - 7063 Soignies · 1992-02-28
Mont-Saint-GuibertRue des Sablières 2 1435 Mont-Saint-Guibert · 1992-03-02
NinoveBrakelsesteenweg zn 9400 Ninove · 1992-02-28
TournaiGrand'Route(G-R) 260 7530 Tournai · 1992-01-09
TournaiCarriére d'Antour (R-C) sn 7520 Tournai · 1992-07-09
AthAvenue des Artisans(GHI) 27 7822 Ath · 1996-01-01
Saint-GhislainQuai de la Darse(B) SN 7331 Saint-Ghislain · 2011-12-01
PéruwelzRue de la Guérison(ROU) 1 7601 Péruwelz · 2011-12-01
Zetel Vestigingen 10 · 9 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa466970,5 k€+10 %
Eigen vermogen376720,4 k€+11 %
Schulden82274,0 k€+8 %
Cash119111,1 k€+29 %
Solvabiliteit81 %+1 %
Liquiditeit1.96+4 %
ROE10 %-33 %
Klantentermijn46 d-13 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst37780,1 k€49294,9 k€-23 %
Totaal activa466970,5 k€423265,3 k€+10 %
Eigen vermogen376720,4 k€338940,3 k€+11 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen