E

Entreprises HENNUY

Actieve ondernemingBesloten VennootschapBE 0416.925.004
Maatschappelijke zetelCiney
Opgericht1977
Personeel5-9 personen
Vestigingen2 vestigingen
E
Productuniversum
96.301 · Uitvaartverzorging

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
412,7 k€
+26 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
95,7 k€
Positief resultaat
Personeel
5-9
Microstructuur
Vestigingen
2
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Uitvaartverzorging (96301)Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen (47761)Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (46831)Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen (77399)Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (47521)Begrafenisentiteiten (93031)Gespecialiseerde detailhandel in bloemen en planten, zaden en kunstmeststoffen (52483)Detailhandel in ijzerwaren, verf, bouwmaterialen (inclusief doe-het-zelfzaken) met een verkoopsoppervlakte van minder dan 400 m2 (52461)Groothandel in verf, vernis en bouwmaterialen, inclusief sanitair (51532)Verhuur van overige machines en werktuigen, n.e.g. (71340)Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment (46731)Uitvaartverzorging (96031)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · HamoisRue de Lenny, Natoye 107 5360 Hamois · 1977-03-01
HamoisRue de la Croix Limont,Emptinne 6 5363 Hamois · 1998-07-08
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa1343,0 k€+49 %
Eigen vermogen512,1 k€+23 %
Schulden830,9 k€+72 %
Cash50,7 k€+48 %
Solvabiliteit38 %-17 %
Liquiditeit0.73+6 %
ROE19 %+58 %
Klantentermijn63 d-20 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge412,7 k€327,3 k€+26 %
Nettowinst95,7 k€50,1 k€+91 %
Totaal activa1343,0 k€900,8 k€+49 %
Eigen vermogen512,1 k€416,4 k€+23 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · HamoisRue de Lenny, Natoye 107 5360 Hamois · 1977-03-01
HamoisRue de la Croix Limont,Emptinne 6 5363 Hamois · 1998-07-08
Zetel Vestigingen 2 · 1 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa1343,0 k€+49 %
Eigen vermogen512,1 k€+23 %
Schulden830,9 k€+72 %
Cash50,7 k€+48 %
Solvabiliteit38 %-17 %
Liquiditeit0.73+6 %
ROE19 %+58 %
Klantentermijn63 d-20 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge412,7 k€327,3 k€+26 %
Nettowinst95,7 k€50,1 k€+91 %
Totaal activa1343,0 k€900,8 k€+49 %
Eigen vermogen512,1 k€416,4 k€+23 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen