R

RELAIS DE LA HAUTE SAMBRE

Actieve ondernemingVereniging zonder winstoogmerkBE 0415.846.819
Maatschappelijke zetelLobbes
Opgericht1976
Personeel71,7 VTE
Vestigingen1 vestigingen
R
Productuniversum
88.993 · Beschutte en sociale werkplaatsen

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
2393,1 k€
+8 % t.o.v. N-1
Nettowinst 2024
-28,2 k€
Positief resultaat
Personeel
71,7 VTE
50 tot 99 werknemers
Vestigingen
1
1 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Beschutte en sociale werkplaatsen (88993)Schilderen van gebouwen (43341)Andere reinigingsactiviteiten (81230)Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (56111)Hotels en dergelijke accommodatie (55100)Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging (81220)Hotels en motels, zonder restaurant (55102)Diensten in verband met de landbouw; aanleg en onderhoud van tuinen en parken (01410)Eetgelegenheden met volledige bediening (56101)Andere reinigingsactiviteiten (81290)Gevelreiniging (43992)

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Lobbes

Rue de la Fontaine Pépin 12, 6540 Lobbes

Vestigingseenheid 2.192.951.551 · Sinds 2008-01-01

Activiteiten van deze vestiging

1
88.993 · Beschutte en sociale werkplaatsen

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Meer zienBoekjaar 2024
Totaal activa2067,4 k€-9 %
Eigen vermogen1256,3 k€-2 %
Schulden811,1 k€-17 %
Cash1399,5 k€-12 %
Solvabiliteit61 %+7 %
Liquiditeit2.22+9 %
ROE-2 %+80 %
Klantentermijn100 d-16 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge2393,1 k€2208,5 k€
+8 %
Nettowinst-28,2 k€-129,2 k€
+78 %
Eigen vermogen1256,3 k€1284,5 k€
-2 %
Schulden811,1 k€978,5 k€
-17 %
Cash1399,5 k€1599,0 k€
-12 %

Team en sleutelcontacten

Mandatarissen, wettelijke vertegenwoordiger en link naar de fiche.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Sleutelregistratie

88.993 · Beschutte en sociale werkplaatsen

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Contactgegevens

Telefoon en e-mail van de website of Google.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Team

Personen geïdentificeerd op de website van het bedrijf.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Gebeurtenissen

Samenvatting, status en brondocument.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Voor kandidaten

Deze fiche is voor recruiters. Vacatures voor kandidaten staan op ilovemy.jobs.
Bekijk vacatures voor kandidaten op ilovemy.jobs

Jobs gevonden

Interne vacatures en klantopdrachten gevonden op de site.

Geen jobs gevonden voor het moment

Werkgever

Personeelsbestand en HR-lezing, vóór de vacatures.
Opgericht

1976

Vestigingen

1 vestigingen

Evolutie van het personeel

Nog geen VTE-reeks over meerdere boekjaren.

Verdeling man / vrouw

Geen man/vrouw-verdeling gepubliceerd voor dit boekjaar.

Voltijds / deeltijds

Geen voltijds/deeltijds-verdeling geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Kader / bedienden / arbeiders / andere

Geen verdeling per beroepscategorie geëxtraheerd voor dit boekjaar.

Uitzendkrachten / vast personeel

Niet geëxtraheerd uit de sociale balans. De gepubliceerde VTE is het ingeschreven personeel van het bedrijf, niet de mensen op opdracht.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Werkplekken

Zetel en vestigingen.
Zetel Vestigingen 1 · 1 gemeenten

Lijst van vestigingen

Zetel · Lobbes

Rue de la Fontaine Pépin 12, 6540 Lobbes

Vestigingseenheid 2.192.951.551 · Sinds 2008-01-01

Activiteiten van deze vestiging

1
88.993 · Beschutte en sociale werkplaatsen

Bron KBO

Jobs

Interne functies bij het bedrijf — carrièrepagina’s, proces en contacten.
0

Contacten

Nog niet geëxtraheerd uit de vacaturefiches.

Nog geen carrièrepagina of interne vacature gevonden.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa2067,4 k€-9 %
Eigen vermogen1256,3 k€-2 %
Schulden811,1 k€-17 %
Cash1399,5 k€-12 %
Solvabiliteit61 %+7 %
Liquiditeit2.22+9 %
ROE-2 %+80 %
Klantentermijn100 d-16 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge2393,1 k€2208,5 k€
+8 %
Nettowinst-28,2 k€-129,2 k€
+78 %
Eigen vermogen1256,3 k€1284,5 k€
-2 %
Schulden811,1 k€978,5 k€
-17 %
Cash1399,5 k€1599,0 k€
-12 %

Gedetailleerde financiële analyse

Evolutie, ratio’s en lectuur van de opgehaalde boekjaren.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Meld u aan voor het volledige profiel