Niet ingevuld
D
Dema
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0404.345.092
D
Productuniversum
47.521 · Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
47.521 · Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
423,8 k€
Positief resultaat
Personeel
20-49
Microstructuur
Vestigingen
9
9 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 9
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · VirtonRue de Montmédy 10 6760 Virton · 2002-05-27
Marche-en-FamenneMarche, Avenue de France 51 6900 Marche-en-Famenne · 1952-10-01
DurbuyRoute de Marche 41 A 6940 Durbuy · 2002-05-30
StavelotRoute de Malmedy 18 A 4970 Stavelot · 2001-02-20
NassogneRue des Alliés,Forrières 145 6953 Nassogne · 2002-08-06
NeufchâteauChaussée de Recogne,NEU 130 6840 Neufchâteau · 2005-10-01
Saint-HubertAvenue des Chasseurs-Ardennais 1 6870 Saint-Hubert · 2008-07-01
Grâce-HollogneRue des Ateliers Smulders 7 4460 Grâce-Hollogne · 2009-10-06
PepinsterRue Hubert Halet 1 4860 Pepinster · 2014-04-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa10930,7 k€+7 %
Eigen vermogen9456,3 k€+5 %
Schulden1474,4 k€+20 %
Cash96,6 k€-40 %
Solvabiliteit87 %-1 %
Liquiditeit0.34+21 %
ROE4 %0 %
Klantentermijn8 d+100 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 423,8 k€ | 336,2 k€ | +26 % |
| Totaal activa | 10930,7 k€ | 10256,3 k€ | +7 % |
| Eigen vermogen | 9456,3 k€ | 9032,4 k€ | +5 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · VirtonRue de Montmédy 10 6760 Virton · 2002-05-27
Marche-en-FamenneMarche, Avenue de France 51 6900 Marche-en-Famenne · 1952-10-01
DurbuyRoute de Marche 41 A 6940 Durbuy · 2002-05-30
StavelotRoute de Malmedy 18 A 4970 Stavelot · 2001-02-20
NassogneRue des Alliés,Forrières 145 6953 Nassogne · 2002-08-06
NeufchâteauChaussée de Recogne,NEU 130 6840 Neufchâteau · 2005-10-01
Saint-HubertAvenue des Chasseurs-Ardennais 1 6870 Saint-Hubert · 2008-07-01
Grâce-HollogneRue des Ateliers Smulders 7 4460 Grâce-Hollogne · 2009-10-06
PepinsterRue Hubert Halet 1 4860 Pepinster · 2014-04-01
Zetel Vestigingen 9 · 9 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa10930,7 k€+7 %
Eigen vermogen9456,3 k€+5 %
Schulden1474,4 k€+20 %
Cash96,6 k€-40 %
Solvabiliteit87 %-1 %
Liquiditeit0.34+21 %
ROE4 %0 %
Klantentermijn8 d+100 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 423,8 k€ | 336,2 k€ | +26 % |
| Totaal activa | 10930,7 k€ | 10256,3 k€ | +7 % |
| Eigen vermogen | 9456,3 k€ | 9032,4 k€ | +5 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
