Niet ingevuld
G
GILOPS GROUP
Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0402.942.057
G
Productuniversum
46.810 · Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
46.810 · Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.
Bedrijfssamenvatting
Niet ingevuld
Brutomarge 2024
—
—
Nettowinst 2024
2826,1 k€
Positief resultaat
Personeel
1-4
Microstructuur
Vestigingen
9
7 gemeenten
Activiteiten en NACE-codes
Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Wettelijke publicaties
Officiële bronnen, met link naar het detail.
Belgisch Staatsblad — eJustice
Akten, statuten, benoemingen
Openen
Balanscentrale — NBB
Financiële analyse en laatste jaarrekening
Openen
Vestigingen
Exploitatiestigingen · 9
Openen
Sociale zekerheid
RSZ-belangrijkheid en werkgeversfiche
Kaart en vestigingen
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · LiègeRue du Dossay 2 4020 Liège · 1989-09-12
HasseltMaastrichtersteenweg 81 3500 Hasselt · 2013-10-01
StavelotAvenue des Démineurs 28 4970 Stavelot · 2018-04-01
AywailleRue du Chalet 31 4920 Aywaille · 1993-06-13
LiègeRue de Fléron 47 4020 Liège · 1999-03-15
SprimontRue de Remouchamps(LVG) 38 4141 Sprimont · 2003-10-28
SoumagneRue de la Clef(MEL) 46 4633 Soumagne · 1995-06-15
Vaux-sur-SûreChaussée de Neufchâteau 26 6640 Vaux-sur-Sûre · 2009-10-22
SprimontRue du Centre 11 4140 Sprimont · 1996-10-10
Zetel Vestigingen 9 · 7 gemeenten
Bron KBO
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa24003,7 k€-22 %
Eigen vermogen10397,1 k€-32 %
Schulden13579,3 k€-13 %
Cash1745,5 k€-56 %
Solvabiliteit43 %-12 %
Liquiditeit1.15+2 %
ROE27 %+93 %
Klantentermijn13 d-35 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 2826,1 k€ | 2074,8 k€ | +36 % |
| Totaal activa | 24003,7 k€ | 30950,9 k€ | -22 % |
| Eigen vermogen | 10397,1 k€ | 15248,1 k€ | -32 % |
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.
Wat het bedrijf doet
Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Niet ingevuld
Beelden
Logo, producten en merkenwereld.
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.
Kandidaatslezing
Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.
Werkplekken
Zetel en vestigingen.
Lijst van vestigingen
Zetel · LiègeRue du Dossay 2 4020 Liège · 1989-09-12
HasseltMaastrichtersteenweg 81 3500 Hasselt · 2013-10-01
StavelotAvenue des Démineurs 28 4970 Stavelot · 2018-04-01
AywailleRue du Chalet 31 4920 Aywaille · 1993-06-13
LiègeRue de Fléron 47 4020 Liège · 1999-03-15
SprimontRue de Remouchamps(LVG) 38 4141 Sprimont · 2003-10-28
SoumagneRue de la Clef(MEL) 46 4633 Soumagne · 1995-06-15
Vaux-sur-SûreChaussée de Neufchâteau 26 6640 Vaux-sur-Sûre · 2009-10-22
SprimontRue du Centre 11 4140 Sprimont · 1996-10-10
Zetel Vestigingen 9 · 7 gemeenten
Bron KBO
Team en sleutelcontacten
Contacten uit de jaarrekening.
Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.
Financiële analyse
Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Totaal activa24003,7 k€-22 %
Eigen vermogen10397,1 k€-32 %
Schulden13579,3 k€-13 %
Cash1745,5 k€-56 %
Solvabiliteit43 %-12 %
Liquiditeit1.15+2 %
ROE27 %+93 %
Klantentermijn13 d-35 %
Twee laatste boekjaren
| 2024 | 2023 | Evolutie | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | — | — | — |
| Nettowinst | 2826,1 k€ | 2074,8 k€ | +36 % |
| Totaal activa | 24003,7 k€ | 30950,9 k€ | -22 % |
| Eigen vermogen | 10397,1 k€ | 15248,1 k€ | -32 % |
Financiële analyse
Contacten, website, LinkedIn, beelden
