S

SATRACOM

Actieve ondernemingNaamloze vennootschapBE 0402.461.116
Maatschappelijke zetelWaimes
Opgericht1968
Personeel100-199 personen
Vestigingen3 vestigingen
S
Productuniversum
49.310 · Personenvervoer over de weg volgens dienstregeling

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Identiteit, activiteit, publicaties en een snelle financiële lezing — zoals het publieke profiel.

Bedrijfssamenvatting

Niet ingevuld

Brutomarge 2024
Nettowinst 2024
1250,4 k€
Positief resultaat
Personeel
100-199
Microstructuur
Vestigingen
3
3 gemeenten

Activiteiten en NACE-codes

Alle codes, niet alleen de hoofdactiviteit.
Alle NACE-codes
Personenvervoer over de weg volgens dienstregeling (49310)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (95311)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (47811)Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton) (95312)Verhuur en lease van vrachtwagens (77120)Detailhandel in motorvoertuigen (50103)Onderhoud en reparatie van auto's (50200)Verhuur van overige transportmiddelen voor vervoer te land (71210)Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45113)Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton) (45201)Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton) (45202)

Wettelijke publicaties

Officiële bronnen, met link naar het detail.

Kaart en vestigingen

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · WaimesRue de Hottleux 63 4950 Waimes · 1958-01-01
Trois-PontsRoute de Coo 82 4980 Trois-Ponts · 1994-10-03
ViséAvenue de Navagne(VIS) 62 4600 Visé · 2004-12-20
Zetel Vestigingen 3 · 3 gemeenten

Bron KBO

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa16767,9 k€-23 %
Eigen vermogen5998,3 k€-38 %
Schulden10747,6 k€-11 %
Cash2,4 k€+63 %
Solvabiliteit36 %-20 %
Liquiditeit1.75-13 %
ROE21 %+40 %
Klantentermijn47 d-30 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst1250,4 k€1441,7 k€-13 %
Totaal activa16767,9 k€21854,6 k€-23 %
Eigen vermogen5998,3 k€9747,9 k€-38 %

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Producten, wat het bedrijf doet, kansen, gebeurtenissen en sleutelpersonen.

Wat het bedrijf doet

Aanbiedingen, oorsprong en prospectiehoeken.
Doel

Niet ingevuld

Oorsprong

Niet ingevuld

Oprichters

Niet ingevuld

Aanbiedingen en producten

Niet ingevuld

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Beelden

Logo, producten en merkenwereld.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Personeel, werkplekken, sociale balans en mensen die u ontmoet.

Kandidaatslezing

Wat een kandidaat al kan lezen vóór een sollicitatie.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Werkplekken

Zetel en vestigingen.

Lijst van vestigingen

Zetel · WaimesRue de Hottleux 63 4950 Waimes · 1958-01-01
Trois-PontsRoute de Coo 82 4980 Trois-Ponts · 1994-10-03
ViséAvenue de Navagne(VIS) 62 4600 Visé · 2004-12-20
Zetel Vestigingen 3 · 3 gemeenten

Bron KBO

Team en sleutelcontacten

Contacten uit de jaarrekening.

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen

Structuur, ratio’s en meerjarige analyse.

Financiële analyse

Ratio’s, structuren, twee laatste boekjaren en toelichting.
Boekjaar 2024
Totaal activa16767,9 k€-23 %
Eigen vermogen5998,3 k€-38 %
Schulden10747,6 k€-11 %
Cash2,4 k€+63 %
Solvabiliteit36 %-20 %
Liquiditeit1.75-13 %
ROE21 %+40 %
Klantentermijn47 d-30 %

Twee laatste boekjaren

20242023Evolutie
Brutomarge
Nettowinst1250,4 k€1441,7 k€-13 %
Totaal activa16767,9 k€21854,6 k€-23 %
Eigen vermogen5998,3 k€9747,9 k€-38 %

Financiële analyse

Contacten, website, LinkedIn, beelden

Volledig profiel beschikbaar
Digitale identiteit, team, productbeelden en gedetailleerde analyses zitten in de volledige weergave.

Volledige weergave vragen